A+ A

Zāles pļāvēju svētki "Sienāzis 2019"

09.07.2019
Drukāt

Zāles pļāvēju svētki „Sienāzis 2019” norisināsies Baldonē 10.augustā Vanagkalnu estrādē. Sīkāka informācija un dalībnieku pieteikšanās www.sienazis.lv vai pa tālruni 29597049. Uz tikšanos Baldonē!

Šogad pasākuma galvenais atbalstītājs Husqvarna pirmajām trim kopvērtējuma vietām ir sarūpējis īpaši vērtīgas balvas - augstspiediena mazgātājus. Tā kā dalībnieku skaits ir ierobežots, pasteidzies, lai nepalaistu garām iespēju pacīnīties par šīm vērtīgajām balvām.

Ir pavisam noteikti viena diena gadā, kad zāles pļaušana pārvēršas par jautru un azartisku pasākumu. Šajā dienā Baldonē no visām Latvijas malām sabrauc atraktīvi un drosmīgi dalībnieki, kas gatavi dažādiem izaicinājumiem.

Ieskandinot svētkus, zāles pļāvēji tiek īpaši uzposti un dodas parādes braucienā cauri Baldonei. Šī parasti ir viena no jautrākajām pasākuma daļām tieši apmeklētājiem, jo redzēt braucošu siena kaudzi vai Metriņu no vecās labās Vāģu multfilmas uz ielām bieži negadās.

Savukārt pēc svinīgās atklāšanas parādes seko jau interesantākā daļa azartiskajiem dalībniekiem un viņu līdzjutējiem. Sākas ātruma sacīkstes, izveicības stafetes, precizitātes uzdevumi, uzdevumi dāmām un bērniem un vēl daudz kas aizraujošs un interesants.

Pasākums ir ‘izaudzis’ no vietēja mēroga kaimiņu ikgadēja pasākuma. Tā idejas autors un organizators Aigars Klucis pēc trīs gadus ilgiem ‘sētas mačiem’, jau otro gadu pasākumu organizē plašākā mērogā. Kā stāsta Aigars: “Pasākuma galvenā ideja ir jautri pavadīt laiku kopā ar ģimeni – mūzika, smiekli un tikai otrā plānā sacensība. Vēlos šo ideju saglabāt Sienāža pasākumos arī turpmāk.”

Pasākuma galvenais atbalstītājs Husqvarna, pasākumu atbalsta Baldones novada dome, Agrozona, Burgers 66, AP LTD