A+ A

Aicinām piedalīties velo-foto seriāla “Apceļo kaimiņus” Baldones novada posmā!

08.07.2019
Drukāt

3. augustā, sestdienā, Baldones novada pilsētas svētku laikā norisināsies Daugavas lejteces velo-foto orientēšanās seriāla “Apceļo kaimiņus” Baldones posms. Piesaki savu komandu un pavadi dienu iepazīstot Baldoni un tās apkārtni kopā ar draugiem vai ģimeni!

Velo-foto orientēšanās seriāls “Apceļo kaimiņus” tiek rīkots otro gadu un tas ir iemantojis lielu popularitāti gan azartiski noskaņoto velobraucēju, gan ģimeņu vidū kā kopīga laika pavadīšanas iespēja. Seriālam ir pavisam 8 posmi, katrs norisinās citā  Daugavas lejteces novadā. Velo-foto orientēšanās sacensību laikā komandas veic distanci, orientējoties pēc saņemtās kartes un sacensību punktos meklējot fotogrāfijās attēlotos objektus.

“Apceļo kaimiņus” akcijas mērķis ir piedāvāt iespēju dalībniekiem aizraujošā veidā apskatīt interesantus objektus, popularizēt velo braukšanu un aicināt Daugavas lejteces novadu iedzīvotājus un viesus labi pavadīt laiku gan ģimenes, gan draugu lokā. Vairāk par Daugavas lejteci, tās novadiem lasi http://daugava.travel/ mājaslapā.

Kur un kad notiks Baldones novada posms?

3. augustā Mercendarbes muižas parkā

Dienas plāns

10.30 – 11.30 - reģistrēšanās
11.40 – 12.00 – komandas kapteiņu sapulce
12.00 – starts
15.00 – 17.00  garda zupa
16.00 – kontrollaika beigas
17.30 – apbalvošana

Kas jādara?

  1. Veido komandu no 2 līdz 5 cilvēkiem;
  2. Reģistrējies elektroniski no 3. jūlija
  3. Līdz startam sagatavo savu un bērnu velosipēdus;
  4. Uzlādē fotoaparātu vai mobilo telefonu.

Reģistrēšanās, sacensību apraksts un nolikums pieejams šeit.

Velobraucēju komandas var pieteikties vienā no divām sacensību ieskaites grupām:

  • izklaides grupa, kurā ir pieaugušie/-ais un vismaz viens bērns līdz 14 gadu vecumam,
  • azarta grupa, kurā ir pieaugušie/-ais un/vai bērni no 15 gadu vecuma. Uzmanību! Vismaz vienam dalībniekam šajā grupā jābūt pilngadīgam.

Startē arī citos velo-foto orientēšanās seriāla posmos, iepazīsti kaimiņu novadus un atceries 2019 gadu kā savu velo-vasaru!

Dalība ir bez maksas!

Baldones posmu atbalsta: Atpūtas kompleksi “Riekstukalns” un “Waterjump”.

Kopvērtējuma lielo balvu sponsori – sporta apģērbu un inventāra uzņēmums SIA “Sporta Punkts Latvija”, Sporta komplekss “333”, “SUPfit”, un SIA “BATA logistic”.

Par balvām katrā seriāla posmā rūpējas:  KS “Baltijas Dārzeņi” ar zīmoliem “Ezerkauliņi” un “Mārupes gurķi”, AS “Madara Cosmetics”, Starptautiskā lidosta “Rīga”, atpūtas komplekss “Bejas”, dzeramā ūdens ražotājs “Lacuna Aqua” un konditorejas uzņēmums SIA “Pellija A” ar zīmolu Pellia a Gusto.

Pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts, iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātes vajadzībām.

UZZIŅĀM:
e-pasts: turisms@baldone.lv
tālr. +371 28 692 654