A+ A

Par kanalizācijas tīklu izbūvi Pilskalna ielā

23.05.2019
Drukāt

SIA “BŪKS” noslēdzis līgumu ar būvniecības uzņēmumu SIA ‘’RERE VIDE’’ par projektu "Ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstība Baldonē”. Projekta ietvaros paredzēta dzeramā ūdensvada tīklu, sadzīves kanalizācijas tīklu un sūkņu staciju izbūve. Projekta realizācija: 2018. gada 26. septembris – 2020. gada 26. marts.

Sākot ar šī gada 27. maiju tiks uzsākti rakšanas darbi ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūvei Pilskalna ielā  virzienā no Odu ielas līdz Kastaņu ielai.

Lūgums precizēt pievadus saviem īpašumiem ar SIA “LVIPROF” darbu vadītāju Janeku Cvetkovu, tālr.: 26764538 vai SIA “RERE VIDE” būvdarbu vadītāja palīgu Sandi Štrovaldu, tālr.: 28855268, (vēlams zvanīt darba laikā).

Transporta kustība netiks slēgta, bet būs daļēji transporta kustības ierobežojumi. Lūdzam Jūs ievērot visas brīdinājuma zīmes un norādes, un neatstat autotransportu ielas malas.

Rūpējoties par iedzīvotāju, īpaši bērnu drošību, lūdzam bez vajadzības netuvoties būvlaukuma teritorijai, kā arī informējam, ka atrasties būvobjekta teritorijā bez būvniecības uzņēmuma pārstāvja pavadības ir aizliegts.

Jau iepriekš atvainoties par Jums sagādātajām neērtībām. Būsim pateicīgi par savstarpējo izpratni projekta būvniecības laikā.