A+ A

Par kanalizācijas tīklu izbūvi Kastaņu ielā

08.05.2019
Drukāt

Vēlamies Jūs informēt, ka SIA “BŪKS” ir noslēdzis līgumu ar būvniecības uzņēmumu SIA ‘’RERE VIDE’’ par projektu "Ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstība Baldonē”. Projekta ietvaros paredzēta dzeramā ūdensvada tīklu, sadzīves kanalizācijas tīklu un sūkņu staciju izbūve. Projekta realizācija: 2018. gada 26. septembris – 2020. gada 26. marts.

Sākot ar šī gada 9. maiju tiks uzsākti rakšanas darbi ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūvei Kastaņu ielā  virzienā no Pētera ielas līdz Avota ielai. Lūgums precizēt pievadus saviem īpašumiem ar SIA “Energoterms” darbu vadītāju Ventu Jugānu, tālr.: 29265101 vai SIA “RERE VIDE” būvdarbu vadītāja palīgu Sandi Štrovaldu, tālr.: 28855268, (vēlams zvanīt darba laikā).

Transporta kustība netiks slēgta, bet būs daļēji transporta kustības ierobežojumi. Lūdzam Jūs ievērot visas brīdinājuma zīmes un norādes.

Rūpējoties par iedzīvotāju, īpaši bērnu drošību, lūdzam bez vajadzības netuvoties būvlaukuma teritorijai, kā arī informējam, ka atrasties būvobjekta teritorijā bez būvniecības uzņēmuma pārstāvja pavadības ir aizliegts.

Jau iepriekš atvainoties par Jums sagādātajām neērtībām. Būsim pateicīgi par savstarpējo izpratni projekta būvniecības laikā.

Ar cieņu,
SIA “RERE VIDE”