A+ A

Par Tirgus laukuma rekonstrukciju

05.04.2019
Drukāt

Pēdējās nedēļas laikā Baldones novada dome ir saņēmusi vairākas sūdzības par neērtībām saistībā ar Baldones tirgus laukuma pārvietošanu. Baldones novada dome aicina iedzīvotājus būt saprotošiem. Ir veikts milzīgs darbs, lai Baldones novada tirgus laukuma labiekārtošana no idejas taptu par realitāti.  Šī projekta kopējās izmaksas EUR 103088,83 no kurām Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējums ir EUR  46437,50 un Baldones novada pašvaldības finansējums ir EUR 56651,33. Lai nodrošinātu tirgus darbības nepārtrauktību uz projekta īstenošanas laiku ir noteikta pagaidu tirgus laukuma vieta  Ceriņu ielā 2.

Informācija par pagaidu tirgus laukuma vietu un darba laiku tika publicēta Baldones novada domes mājas lapā un sociālajos tīklos. Kā arī ir izvietoti informatīvie plakāti pie ziņojumu dēļiem.

Informācija par tirgus laukuma būvdarbu veicējiem un izmaksām atrodama Baldones novada domes mājas lapā sadaļā “Iepirkumi un cenu aptaujas”. Līgums ar būvniekiem tika noslēgts 2018. gada 15. oktobrī. Līgums paredz darbu sākšanu ne vēlāk kā 2019. gada 8. aprīlī.

Sīkāka informācija par projektu “Baldones novada tirgus laukuma infrastruktūras attīstība” meklējama Baldones novada domes mājas lapā sadaļā “Projekti”.