A+ A

Biedrība “Sābri” aicina apmeklēt Iecavu

07.03.2019
Drukāt

Iecava ir mūsu kaimiņu novads, kurš vairākkārt atzīts par vienu no sakoptākajiem novadiem Zemgales reģionā. Profesionāla gida pavadībā aicinām kopīgi apmeklēt zīmīgākos Iecavas apskates objektus.

Apskatīsim Iecavas muižas apbūvi ar parku, kurš ir valsts nozīmes arhitektūras piemineklis, un Dievdārziņu – senvietu Iecavas upes stāvkrastā, no kura paveras skaists skats uz upi un 17. gs. dibināto luterāņu baznīcu.

Apmeklēsim Iecavas ev. luterisko baznīcu, kas pēc sabrukuma 20. gs. otrajā pusē tagad ir daļēji atjaunota. Tajā notiek dievkalpojumi un arī klasiskās mūzikas koncerti, bet no 50 m augstā torņa iespējams apskatīt gleznaino ainavu. Iegriezīsimies arī ražotnē “IecavnieksCo” un izmantosim iespēju firmas veikalā iegādāties dabīgās eļļas un citus izstrādājumus. Un tas nebūt vēl nav viss.

Brauciens notiks trešdien, 27. martā, pulcēšanās plkst. 9.00 pie Baldones sociālās aprūpes centra. Interesentus aicinām pieteikties biedrības “Sābri” telpā pirmdienās no 13.00 līdz 15.00 un ceturtdienās no 10.00 līdz 12.00 vai pa tālruni 26218800. Būs interesanti!

Malda Meijere
Biedrības “Sābri” valdes locekle