A+ A

Uzņēmēju forums 2018

27.11.2018
Drukāt

23. novembrī Mercenderbes muižā norisinājās ikgadējais Baldones novada Uzņēmēju forums 2018.

Vīzija, misija, mērķis, gribasspēks un sadarbība bija šī foruma atslēgvārdi. Foruma sākumā izskanēja domes priekšsēdētāja R. Audzera apsveikuma vārdi, izpilddirektores N. Sniedzes prezentācija par pašvaldības budžetu - no kā veidojas ienākumi, kādi ir izdevumi pirms pašvaldība spēj īstenot vīzijas un sasniegt mērķus. Attīstības nodaļas vadītāja L. Dāboliņa iepazīstināja ar īstenotajiem sadarbības projektiem 2018. gadā. SPIIKIIZI personīgās un grupu izaugsmes centra vadītājs, divu grāmatu autors "Nebaidies" un "Pabeidz iesākto" -  Āris Birze, vadīja darbnīcu “Biznesa vizionārs”.

Pasākuma otrajā daļā tika pasniegtas pateicības un uzņēmēju gada balvas.

Pateicības raksti par sadarbību tūrisma nozarē un  pasākumu organizēšanā tika pasniegti JSK  Atēna, IU Herbata, SIA Čokas, LU Baldones observatorija, Baldones Tūrisma attīstības biedrība, SIA Lejasmārtiņi’’, Baldones Waterjump, Kazas Laukos, SIA BajaRes, IU Dzintarliepa, SIA Dizains Dārzam un SIA Kompromiss.

Lielāko balvu – gada uzņēmēja balvu ar pateicības rakstu par sadarbību kopprojektu  īstenošanā saņēma SIA Baldones Lauki un SIA Agrozona par Klapu ceļa izbūvi un  SIA Riekstukalns par skatu torņa izbūvi, savukārt SIA Kompromiss saņēma uzņēmēja gada balvu par  izaugsmi un radītām darba vietām.

Paldies ikvienam, kurš ieradās! Uz tikšanos 2019!

Lai radošuma spārni nes Jūs pretim jauniem darbiem!

Foto no pasākuma.

Ar cieņu,
Attīstības nodaļas vadītāja
Līga Dāboliņa