A+ A

Leļļu teātra izrāde "Labākais draugs"

16.11.2018
Drukāt

22. novembrī plkst. 18.00 Baldones Kultūras centrā leļļu izrāde bērniem "Labākais draugs".

Ieejas maksa - 3 EUR.

LABĀKAIS DRAUGS ir leļļu izrāde bērniem, kura pirmizrādi piedzīvoja Latgales vēstniecībā GORS. Jaunās lelles, ko izgatavojuši animācijas studijas Avārijas Brigāde mākslinieki, ir paredzētas spēlei uz galda. Izrādē piedalās 6 lelles – Zaķis, Zilonēns, Vāvere, Pūce, Vilcēns un Robots.


Par ko tad īsti ir šis stāsts? Kādu dienu, Zaķis sastrīdējās ar saviem draugiem un nolēma pats sev izgatavot jauno labāko draugu – ROBOTU, kurš turpmāk visu darītu viņa vietā! Bet, vai tiešām ROBOTS izrādīsies labāks draugs par VĀVERI, VILCĒNU un ZILONĒNU? To jūs uzzināsiet mūsu izrādē!


Izrāde liek domāt: Kas ir draudzība? Kādam ir jābūt labam draugam? Un kas ir svarīgāks – jaunākās tehnoloģijas vai īsta draudzība.


Lugas autors: “Šī ir ļoti jautra un tajā pašā laikā arī pamācoša izrāde. Kas tad īsti ir – īsta draudzība?” tā par lugu izsakās režisors un autors Armands Ekštets, kurš ilgu laiku ir strādājis dažādos Latvijas Leļļu teātra projektos – Māra Putniņa un Jāņa Cimermaņa izrādēs Uguns dvēselīte, Zaķu kāposti, LTV1 bērnu raidījumu ciklā Leļļu Namiņš u.c