A+ A

Baldones novada dome paziņo par izmaiņām pašvaldības vadībā

26.10.2018
Drukāt

2018. gada 25. oktobrī Baldones novada dome veica grozījumus Baldones novada pašvaldības nolikumā, paredzot turpmāk tikai vienu domes priekšsēdētāja vietnieka vietu.

Lēmums atteikties no diviem priekšsēdētāja vietnieku amatiem pieņemts, lai padarītu pašvaldības darbu efektīvāku.

Domes priekšsēdētājs Raimonds Audzers (“Vienotība”) skaidro: “Ideja par diviem priekšsēdētāja vietniekiem, ņemot vērā esošo divu vietnieku iesaisti problēmjautājumu risināšanā, neattaisnojās, tāpēc tika pieņemts lēmums grozīt saistošos noteikumus un no divām priekšsēdētāja vietnieka amata vietām izveidot vienu.”

Turpmāk priekšsēdētāja vietnieka pienākumus pildīs Inese Jēkabsone (“Reģionu alianse”).

Turpina Raimonds Audzers: “Esošo koalīcijas partneru vēlme aizstāt partijas “Vienotība” biedrus ar citu partiju pārstāvjiem, kā arī pēdējo mēnešu laikā uzsāktās nomelnošanas kampaņas, radīja nelabvēlīgus darba apstākļus un bremzēja domes darbu. ”

Vakar sēdē klātesošie deputāti - Raimonds Audzers, Edmunds Valantis , Inese Jēkabsone, Karina Putniņa, Helmuts Nezinis, Jānis Dūmiņš, Solvita Freiberga  un Andris Mačs, ir apņēmības pilni turpināt iesākto un strādāt novada labā, būtiski pilnveidojot ceļu un ielu infrastruktūru pilsētā un lauku teritorijā, ieviešot energoefektivitātes pasākumus ēku siltināšanas jomā, atjaunojot telpas kultūras pasākumiem, kā arī strādāt pie senioru atbalsta sistēmas izveides veselības izdevumu segšanai.