A+ A

Baldonē tapusi sajūtu taka

31.07.2018
Drukāt

Baldones novada svētku ietvaros, kas norisinās no 28. jūlija līdz 4. augustam, aktīvākās Baldones novada ģimenes pasniedza dāvanu svētkos – aptuveni 90 metrus garu sajūtu taku.

Aija Andersone, viena no projekta ideju autorēm stāsta: “Jau labu laiku mēs meklējām iespēju iesaistīties pilsētas notikumu gaitā. Pēc Baldones novada domes izpilddirektores Neldas Sniedzes aicinājuma uzņemties novada svētku dienas - Ģimeņu dienas - organizēšanu, ar sajūsmu tam piekritām. Ģimene ir tā, kurā katrs veic savu darbu kaut kam kopīgam, kurā pēc padarītā darba visi kopā pulcējas pie saimes galda, kurā sarunās un sirdīs bauda darba augļus. Tā arī tapa ideja - paveikt darbu, kura rezultātu visi varam beigās baudīt, gūt gandarījumu no tā”.

“Baldones sajūtu takas veidošana likās kā loģisks turpinājums Ģimeņu dienas idejai, kā arī brīnišķīgi saplūda ar Baldones novada svētku kopīgo saukli "Izvij svētku ceļu Baldones novadā!" un 30. augusta rītā Ceriņu parkā pulcējās stiprās un zinošās Baldones novada ģimenes, lai katra veidotu savu takas posmu”, turpina A. Andersone.

Takas posmos ir izmantotas dažādas novadā iegūtas dabas veltes – čiekuri, mulča, smiltis, oļi, kā arī Baldones novada lielā dabas bagātība – dūņas, turklāt vienā no posmiem baskājus sagaida šaursliežu dzelzceļa posms.

Taka atrodas Baldonē, Ceriņu parkā, un novada iedzīvotājiem un viesiem ir pieejama bez maksas.

Foto no pasākuma