A+ A

Saulgriežu sadziedāšanās

13.06.2018
Drukāt

21. jūnijā plkst. 19.00 Baldones skvērā - Saulgriežu sadziedāšanās kopā ar kokļu ansambli "Dzītari".
Lietus gadījumā pasākums notiks Kultūras centrā.

 

 

"Jau no senseniem laikiem cilvēki ir pulcējušies vienkopus visos dzīves nozīmīgajos brīžos, lai ar dziesmas starpniecību radītu telpu, vairotu enerģiju un pozitīvas emocijas. Cilvēki zināja, ka viss ir pašu rokās!
Būsim aktīvi, dziedāsim un dāvāsim sev svētkus paši! Esi mīļi aicināts pievienoties mūsu sadziedāšanās svētkiem, lai sajustu vasaras saulgriežu īpašo atmosfēru un atzīmētu laiku, kad saule visaugstāk uzbraukusi debesu kalnā.
Mūsu pulkā aicināts ikviens dziedāt gribētājs, neatkarīgi no dziedāt prasmes, lai caur skaistajām saulgriežu melodijām, latviešu spēka un tautasdziesmām ieskandinātu šos košākos latviešu gadskārtu svētkus. Ja spēlē kādu mūzika instrumentu (kokli, stabuli, akordeonu, bundziņas u.c.), esi aicināts ņemt to līdz un muzicēt kopā ar mums. Dziedātgribētājiem būs pieejamas dziesmu grāmatas", "Dzītaru" vārdā uz pasākumu aicina Inta Rēvolde.

Informējam, ka pasākuma laikā tiks fotografēts un/vai filmēts. Iegūtie video un foto materiāli var tikt izmantoti Baldones novada pašvaldības publicitātes vajadzībām.