A+ A

Izstāde “Tādi esam” – mākslas darbi kā pedagogu individualitātes spogulis

09.03.2018
Drukāt

Š.g. 28. februārī plkst. 16.00 Baldones Mākslas skolas izstāžu telpā notika Mākslas skolas pedagogu radošo darbu izstādes “Tādi esam” atklāšana. Sirsnīgā un pacilātā noskaņojumā laipni tika sagaidīts ikviens apmeklētājs, stāstot par apskatāmajām ekspozīcijām.

Skolas gaiteņos, kurus Mākslas skolas tehniskais darbinieks Jūlijs Sviķis prasmīgi pārveidojis par izstāžu zāli, skatāmi visu skolas pedagogu mākslas darbi glezniecības, stikla, keramikas, grafikas u.c. tehnikās, lieliski atspoguļojot Baldones Mākslas skolas pedagogu individualitāti.

Līdz pat 14. aprīlim šeit ir iespējams aplūkot Māras Ārentes vasarīgos stikla traukus, Tālivalža Muzikanta keramikas rozes un Latvijas ainavas gleznojumus, Ināras Visnievskas, Juretas Donbergas un Mārtiņa Lindes eļļas un akrila ainavu gleznojumus uz audekla, Daces Molas zīmētos Rīgas jumtus ziemā, Ivetas Aigares porcelāna sfinksu, Kristīnes Krastiņas-Indānes autortehnikas darbus, kuru pamatā ir dabas materiāli, kā arī palūkoties uz dažādo un krāšņo Latviju briļļu atspulgos Ievas Muzikantes pasakainajās gleznās, kas tapušas cikla "Latvija - Gadalaiki " ietvaros. Visi pedagogu darbi veltīti Latvijas simtgadei.

Izstāde atvērta apmeklētājiem darba dienās skolas darba laikā.

Foto no izstādes atklāšanas.