A+ A

Aicina skolēnus pieteikties konkursā “Šodien laukos”

08.02.2018
Drukāt

Lai raisītu interesi un izpratni par norisēm laukos, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) jau trešo gadu aicina 6.- 9. klašu audzēkņus piedalīties konkursā “Šodien laukos”. Konkurss no februāra līdz septembrim norisināsies sociālo tīklu vietnēs www.facebook.com/sodienlaukos  un www.draugiem.lv/sodienlaukos.

No marta līdz septembrim kopumā tiks izsludināti 6 konkursa lielie uzdevumi lauksaimniecībā, zivsaimniecībā un mežsaimniecībā. Marta pirmā lielā tēma būs “Mītu un patiesību mēnesis”.

Konkursā var piedalīties 6.- 9. klašu kolektīvi vai individuāli dalībnieki vecumā no 12 līdz 16 gadiem. Dalībai konkursā līdz februāra beigām kā individuālajiem, tā kolektīvu dalībniekiem uz konkursa e-pastu (sodienlaukos@llkc.lv) jāiesūta aizpildīta pieteikuma anketa. Tā atrodama konkursa sociālo tīklu lapās vai mājaslapas www.laukutikls.lv  sadaļā “Uzņēmējdarbība/Skolām”.

Konkursa ikmēneša uzvarētājus paziņos sociālo tīklu lapās, savukārt galvenos uzvarētājus – līdz 2018. gada 30. septembrim. Konkursa 3 labākie dalībnieki gada beigās saņems sekojošas balvas: startējot individuāli – planšetdators (kopā 3 gabali),    startējot klasē/kolektīvā – ekskursija 1000 eiro vērtībā, kā arī veicināšanas balvas 2. un 3. vietas ieguvējiem 100 eiro vērtībā katram.

Vairāk par konkursu lasīt šeit.