A+ A

DEJU RAKSTI SNIEGĀ

01.12.2017
Drukāt

9.decembrī, plkst.17.00, Baldones Sporta kompleksā koncerts "Deju raksti sniegā"...
Mēs visi mazi un lieli dejotāji aicinam baldoniešus  9. decembrī uz koncertu “Deju raksti sniegā”.  Kopā izdejosim dažādas dejas lēnas un ātras. Mēs dejosim  ar smaidu un azartu, lai skatītāji gūtu baudījumu. Ar neatlaidīgu darbu mums izdodas ne tikai jums rādīt savas dejas, bet rakstot projektus esam tikuši pie jauniem tautas tērpiem un  jauna skatuves ietērpa. 

Atkal tiks uzburta skatuve spota hallē, par kuras noformējumu domā mūsu Rūta Štrausa. Viņas domas un idejas palīdz radīt ikviens dejotājs, iesaistoties dažādos darbos.
Paldies sporta halles vadītājam pat atsaucību, jo šeit mēs varam uzlikt speciālo deju grīdu, uz kuras mums neslīd kājas, ir plašums un skatuves izjūta, kura ļoti nepieciešama ikvienam dejotājam, arī pašam mazākajam.
Dejotāji visi kopā ir tāds liels bišu strops, kur darbs rit visu gadu, katram savā vietā un laikā, gan iestudējot dejas, gan domājot par tautas tērpiem. Un visi šie dejotāji gan mazi, gan lieli ir baldonieši, kuri ar lepnumu un paceltu galvu nes Baldones vārdu . Mēs radam svētkus jums un sev un visiem kopā mums tas izdodas.
Gaidīsim savus mīļos skatītājus, kuru priekšā mums dejot ir ne tikai liela atbildība, bet arī liels prieks.