A+ A

Zinību dienas svētki Baldonē

04.09.2017
Drukāt

Šogad  1.septembris ir iekritis piektdienā, paildzinot bērniem vasaras brīvdienas un dodot iespēju  paildzināt kopā būšanu ar vecākiem.

Baldones vidusskola savus svētkus sāka pirmā. Prieks, ka skolā būs  divas pirmās klases, vidusskolā 10. klasē mācības uzsākuši 20 skolēnu. Skolotāju sastāvs ir pilnībā nokomplektēts un skola veiksmīgi uzsākusi savu jauno darba cēlienu. Patīkama tradīcija vidusskolā ir darba gaitas beigušo pedagogu sveikšana.

Baldones vidusskola ir saņēmusi balvu “Garā pupa” par augstākajiem sasniegumiem zinātniski pētniecisko darbu konkursā 2016./2017. mācību gadā.

Baldones mūzikas pamatskola savus skolēnus un vecākus sagaidīja skolas pagalmā. Šogad mācības pirmajā klasē uzsāka 20 pirmklasnieku. Katrs no viņiem tika pie sava instrumenta skolotāja, kas mazos sveica ar ziediem. Skolai ir sava himna, ko visi kopā nodziedāja, radot vienotības sajūtu. Rozīnīte noslēgumā bija skolotāju sagatavotais muzikāli instrumentālais sveiciens bērniem un vecākiem.

Pa vasaru Mūzikas pamatskola ir tikusi pie savām baltajām kāpnēm, par ko tiek dziedāts skolas himnā, radot gaišuma un plašuma sajūtu Baltajā pilī.

Savukārt, Baldones mākslas skolas jaunajās telpās Iecavas ielā 2, radošajā atvēršanas pasākumā tika pasniegti vasaras brīvlaikā pa pastu saņemtie starptautisko mākslas konkursu diplomi. Šogad UNESCO mākslas konkursā Francijā, Troyes pilsētā godalgas un diplomus saņēmuši vairāki Baldones mākslas skolas audzēkņi. Konkursā piedalījās vairāki tūkstoši bērnu un jauniešu no 50 valstīm. Sofija Gucale saņēma UNESCO bronzas medaļu par iegūto 5. vietu šajā konkursā. Madarai Miezītei, Enijai Stangutei, Madarai Blažēvicai un Čelsijai Larionovai tika  piešķirti izcilības diplomi.

Jau pirmajā skolas dienā Baldones mākslas skolā notika pirmā meistarklase figurālajā tēlniecībā- bērni un vecāki sadalījās grupās un izlozēja tēmu savam objektam. Tēmas bija ļoti dažādas – “Balets”, “Laiks”, “Tautas deja”, “Devītais vilnis” un citas. Tika dots uzdevums, izmantojot savu ķermeni, veidot figurālu skulptūru grupu, kura atspoguļo doto tēmu. Meistarklase izvērtās jautra un atraktīva. Tā veicināja sadarbību gan starp audzēkņiem, gan vecākiem. Radošums, izdoma un asprātība nojauca robežas starp bērnu un pieaugušo pasauli. Māksla visus vienoja.

I.Romanovska


Jaunās angļu valodas skolotājas sveikšana Baldones vidusskolā

Baldones Mūzikas pamatskolas pedagogu sveiciens skolēniem un vecākiem

UNESCO balvu pasniegšana Baldones mākslas skolā 1.septembrī