A+ A

Piesaki savu dārzu konkursam „Baldones novada sakoptākā sēta un nams 2017”

07.07.2017
Drukāt

Cienījamais Baldones pilsētas iedzīvotāj!
Piesaki savu dārzu konkursam „Baldones novada sakoptākā sēta un nams 2017” un saņem pārsteigumu dārza dažādošanai!
 
Ir uzplaukusi vasara un pienācis laiks baldoniešiem atgādināt, ka sakopta un skaista pilsēta un tās apkārtne dara godu tās saimniekiem un iepriecina novada viesus. Mums, Baldonē, ir daudz čaklu un rūpīgu saimnieku, arī šogad Baldones novada dome organizē konkursu „Sakoptākā sēta un nams 2017”

Vērtēšana notiks š.g.18. jūlijā. Pēc konkursa nolikuma, šogad Vērtēšanas komisija apmeklēs Baldones pilsētas sakoptāko ģimenes un daudzdzīvokļu māju dārzus, sakoptākos ainavu dārzus, veiksmīgākos jaundārzus, sakoptākos komercuzņēmumus, kā arī meklēs krāšņākos balkonus.

Sakopto namu vērtēšanas gaitā taps foto albums, kas tiks izmantots konkursa uzvarētāju apbalvošanas pasākumā š.g. 27. oktobrī Mercendarbes muižā. Mēs būtu pateicīgi, ja saņemtu arī Jūsu iesūtītos foto, kurus pievienot šim albūmam.

Esat aktīvi un savu dalību konkursā piesakiet līdz š.g. 17. jūlijam pa tālruņiem - 67932025; 26328940 Inese Lagzdiņa (e-pasts: inese.lagzdina@baldone.lv) vai Daiga Kalniņa tālr. 29391771(e-pasts: daiga.baldone@inbox.lv)

Lauku attīstības komisijas vārdā
Lauku attīstības konsultante
Inese Lagzdiņa