A+ A

Izbaudi ziemu ar slēpēm 2022 izaicinājums noslēdzies

14.02.2022
Drukāt

Jau otro gadu pēc kārtas, norisinājās neklātienes sacensības distanču slēpošanā . Pateicoties sniegotajiem laika apstākļiem , no 12. janvāra līdz 12. februārim norisinājās 10 sacensību posmi. Katru trešdienu un sestdienu, Baldones vidusskolas stadionā bija jānoslēpo 45 min un fiksētais rezultāts  jāatsūta organizatoriem.

Nolikums paredzēja, ka ieskaiti bija nepieciešama vismaz septiņos no desmit posmiem, lai  pretendētu uz apbalvošanu grupu vērtējumā un kopvērtējumā.  Sacensībās kopumā, rezultātu vismaz vienā no desmit posmā iesūtījuši 50 cilvēki, taču ieskaiti noslēpojot vismaz septiņus vai vairāk posmus no desmit , izpildīja 38 cilvēki.

Absolūtais vērtējums sievietēm:

 1. Aleksanda Ņikonova
 2. Anita Antone
 3. Olga Daņilova
 4. Vēsma Kruglauža
 5. Zane Vanaga  
 6. Inese Laime

Absolūtais vērtējums vīriešiem:

 1. Didzis Romānovs
 2. Raitis Bēmers
 3. Ēriks Voroņins
 4. Egons Grāvītis
 5. Jānis Dūmiņš
 6. Jānis Pleikšnis

 

Ar detalizētiem rezultātiem var iepazīties https://ieej.lv/GN9kJ

Paldies dalībniekiem par aktīvu dalību attālinātajās sacensības, kā arī sporta interešu izglītības pulciņa airēšanā un basketbolā vadītājiem, kas aktīvi mudināja audzēkņus slēpot šajās sacensībās.

Apbalvošana notiks 16. februārī , plkst. 19:00 Baldones vidusskolas stadionā. Uz apbalvošanu aicināti sešas ātrākās dāmas un kungi absolūtajā vērtējuma un pirmās trīs vietas gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē kādā no 10 vecuma grupām.

Sporta kompleksa vadītājs

Edgars Brigmanis