A+ A

Pierīgas novadu sporta spēlēs 2020. gadā Baldones novads kopvērtējumā izcīna augsto 6. vietu

28.04.2021
Drukāt

Kā jau ierasts, katru gadu norisinās Pierīgas novadu sporta spēles 16 sporta veidos, un dažos no tiem vēl sīkāk iedalās sieviešu un vīriešu konkurence. Pagājušais gads ieviesa nelielas izmaiņas kalendārā, piemēram, laika apstākļi neļāva norisināties zemledus makšķerēšanas sacensībām, vēlāk izmaiņas ieviesa Covid-19. Sākoties atvieglojumiem, kopumā tika aizvadītas sacensības 12 sporta veidos un Baldones novads piedalījās septiņos no tiem.

Pierīgas sporta spēļu kompleksajā nolikumā ir teikts, ka sporta spēlēs apbalvo pirmās sešas vietas kopvērtējumā. Minētajās spēlēs piedalās 16 Pierīgas novadi, Baldones novads ieguva augsto sesto vietu, aiz sevis atstājot tādus novadus kā Siguldu, Ādažu un pat kaimiņus - Ķekavas novadu, ar kuru šogad apvienosimies. Vislabākie rezultāti tik uzrādīti MTB riteņbraukšanā, kur tika svinēta uzvara komandu vērtējumā. Otro vietu komandu vērtējumā ieguvām šahā un trešo vietu - florbolā. Citos sporta veidos komandu kopvērtējumā tika uzrādīti labi rezultāti, kas nesa vērtīgus punktus kopvērtējumam.

Pilns kopvērtējums:

  1. Mārupes novads 130 punkti
  2. Stopiņu novads 116.5 punkti
  3. Salaspils novads 116 punkti
  4. Ropažu novads 108 punkti
  5. Babītes novads 107 punkti
  6. Baldones novads 105.5 punkti

7. Ķekavas nov. 100 p., 8. Mālpils nov. 99.5 p., 9. Krimuldas nov.  64 p., 10./11.Ādažu un Siguldas nov. 35 p, 12. Sējas novads, 13. Olaines nov., 14. Inčukalna nov., 15. Carnikavas nov..

Ierobežojumu dēļ, nebija iespējam rīkot apbalvošanu kopā visiem novadiem, tāpēc Pierīgas Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes pārstāve sporta jautājumos Ilze Cunska 28.aprīlī ieradās Baldonē, lai sveiktu Baldones novadu ar iegūto sesto vietu. Uz apbalvošanu ieradās dažādu sporta veidu sportisti, kuri pārstāvēja Baldones novada komandu.

2021. gads ieviesīs izmaiņas, jo tiks apvienoti vairāki novadi, taču koncepts par Pierīgas novadu sporta spēlēm tiks saglabāts. Baldones novadam pievienojoties Ķekavai, cerēsim uz stiprākas komandas izveidi, kas spētu dot iespēju cīnīties par iekļūšanu labāko trijniekā.

Lai sporta spēles atsāktos, ievērosim piesardzības pasākumus, kas ļaus mums ātrāk atgriezties pilnvērtīgā sacensību sezonā. Tikmēr uzturēsim sevi formā, sportojot brīvā dabā, jo to mums neviens nav liedzis.

Edgars Brigmanis

Baldones sporta dzīves organizators

Foto galerija

Foto: E.Dišlere