A+ A

Neklātienes slēpošanas sacensības “Izbaudi ziemu caur slēpēm" noslēgušās

04.03.2021
Drukāt

Pateicoties sniegotajai ziemai, no 10. februāra līdz 27. februārim norisinājās neklātienes sacensības distanču slēpošanā “Izbaudi ziemu caur slēpēm”.

Katru trešdienu un sestdienu, Baldones vidusskolas stadionā, bija jānoslēpo 45 min un fiksētais rezultāts ekrānšāviņa vai bildes veidā jāsūta organizatoriem.

Izsludinot sacensības, bija plānoti 8 posmi, bet strauji paaugstinoties gaisa temperatūrai, pēdējie divi posmi tika atcelti. Līdz ar to, tika veiktas izmaiņas nolikumā un kopvērtējumā tika ņemti vērā pieci no sešiem posmiem. Sacensībās kopumā piedalījās un rezultātu vismaz vienā no sešiem posmā iesūtījuši 53 cilvēki, taču ieskaiti, noslēpojot vismaz piecus no sešiem posmiem, izpildīja 35 cilvēki.

Apbalvotas tiks trīs ātrākās dāmas un kungi absolūtajā vērtējumā un pirmās trīs vietas gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē katrā no 10 vecuma grupām.

KOPVĒRTĒJUMS

Paldies dalībniekiem par aktīvu dalību attālinātajās sacensības, kā arī sporta interešu izglītības pulciņa airēšanā un basketbolā vadītājiem, kas aktīvi mudināja audzēkņus slēpot šajās sacensībās. Paldies Egonam Grāvītim par trases sagatavošanu un uzturēšanu, lai sekmīgi varētu notikt visi posmi.

Absolūtais vērtējums sievietēm un vīriešiem. 5 labāko rezultātu summa

  1. Zanda Kārkliņa 62.55 km
  2. Anita Antone 57.82 km
  3. Ilona Bēmere 49.46 km

        AK Edgars Brigmanis 80.88 km

  1. Raitis Bēmers  68.75 km
  2. Ēriks Voroņins 65.57 km
  3. Didzis Romanovs 64.75 km

REZULTĀTI PA VECUMA GRUPĀM SIEVIETĒM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

REZULTĀTI PA VECUMA GRUPĀM VĪRIEŠIEM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sveicam uzvarētājus!

Apbalvošanas ceremonija notiks 11.martā plkst. 19.30 Baldones vidusskolas stadionā. Visi ievērosim valstī noteiktos ierobežojumus - 2 m distanci un vilksim sejas aizsargmaskas.

 

Foto galerija

Edgars Brigmanis

Baldones Sporta kompleksa vadītājs