A+ A

Sezonas pirmās sacensības krosmintonā

22.10.2020
Drukāt

Šoreiz SK “Sporta Punkts” komanda, 11 sportistu sastāvā, devās uz Brenguļiem, kur 10.oktobrī norisinājās šīs sezonas Latvijas Krosmintona līgas 1.posms.

Vēlamies izcelt U12 grupas Valta Vilcāna sniegumu, kurš tikai par nieka tiesu bija no pirmās vietas, piekāpjoties gadu vecākam spēlētājam. Viennozīmīgi ir jāuzslavē arī Elizabete Bojaruneca, kas bija vienīgā meitene zēnu kompānijā un tika ar nelielu pārsvaru ļāva tiem uzvarēt pašās spēļu galotnēs.

U14 jauniešu frontē izcilu progresu demonstrēja Edvards Balodis, pierādot, ka treniņos ieguldītais laiks nav bijis veltīgi pavadīts.

Lielu gandarījumu treneru korpusam sniedza mūsu debitante U18 grupā jaunietēm Ieva Eglīte, kura ļoti līdzīgās spēlēs piekāpās gan otrās, gan trešās vietas ieguvējām. Ņemot vērā, ka tās viņai bija pirmās sacensības, tad lieki teikt, ka nākotnē pārsteigumus sagādās ierastajām pjedestāla kārotājām.

Šķiet, ka Sieviešu grupā zināmas korekcijas ieviesa ilgi gaidītais Vitas Zvaigznes revanšs pār savu pretinieci no vietējā kluba, kuru līdz šim nebija izdevies uzvarēt, kas pavēra durvis uz finālu. Arī Baibai Jakuškai tikai nedaudz pietrūka, lai abas kluba biedrenes tiktos finālā, taču kaut arī neiekļuva finālā, tomēr tā bija pirmā pieredze, kad viņa stājās uz šīs grupas goda pjedestāla. Šī bija trešā reize kluba vēsturē, kad sieviešu spēcīgākajā grupā mūsu klubs aizņēma divus pakāpienus.

Tikai tie, kuri patiesi ir pieķērušies savai sirdslietai, spēj novērtēt pat mazāko niansi, ko gūst no sasniegtā! Rezultāti neizpaliek!

Ar lielu prieku jau uzsākam jauno krosmintonistu uzņemšanu bērnu grupā! Gaidīsim visus 2011., 2010. un 2009. gadā dzimušos sportot gribētājus Baldones Sporta kompleksa basketbola sporta zālē. Līdzi var paņemt jauku noskaņojumu, iekštelpām paredzētus sporta apavus, sporta tērpu un negāzēta ūdens pudeli vai izvēlēties pavērot treniņa norisi no tribīnēm. Lūgums iepriekš pieteikties, jo vietu skaits ir limitēts. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā, droši var sazināties ar treneri Niku Zvaigzni pa tālr. 26633533.

Mūsu kluba sportistu rezultāti:

U12 MIX:

2.vieta Valts Vilcāns

5.vieta Elizabete Bojaruneca

U14 jaunieši:

5.vieta Ralfs Bojarunecs

6.vieta Edvards Balodis

U18 jaunietes:

4.vieta Ieva Eglīte

5.vieta Melisa Krūmiņa

SIEVIETES:

2. vieta Vita Zvaigzne

3.vieta Baiba Jakuška

7.vieta Sandra Lāce

O40 vīrieši:

2.vieta Arnis Āboltiņš

5.vieta Juris Gustiņš

Niks Zvaigzne

Treneris

Foto: SK “Sporta Punkts” arhīvs