A+ A

Baldones MTB komandai Zelts Pierīgā

29.09.2020
Drukāt

26 septembrī, jau septīto gadu pēc kārtas, Pierīgas novadu sporta spēļu sacensībās kalnu riteņbraukšanā (MTB) Riekstukalnā, maksimālo punktu skaitu ieguva un sacensībās uzvarēja Baldones novads.

Riekstukalnā bija pulcējušies ap simts sportistu no deviņiem Pierīgas novadiem. Sacensības noritēja sešās vecuma grupās un distancēs no četriem līdz 24 kilometriem. Komandu ieskaitē ņēma vērā katra novada pārstāvju sešus labākos rezultātus. Par pirmo vietu katrā vecuma grupā pienācās 20 punkti (par otro 18 utt.), līdz ar to maksimālais punktu skaits bija 120.

Jau tradicionāli ar uzviju punktus sasniedza mājinieki - baldonieši, kuru kontā bija pat astoņas individuālās uzvaras – tās savās vecuma grupās izcīnīja Anita Antone (S1), Oskars Urbanovičs (V1), Edgars Brigmanis (V2), Jānis Keisels (V3), Nils Kazaks (V4), Ilgonis Smildziņš (V5), Ingrīda Šmite (S3) un Tatjana Blaua (S5).

Ar 106 punktiem otro vietu izcīnīja Mārupes novada riteņbraucēji. Trešo vietu ar 102 punktiem ieņēma Stopiņu novada komanda. Ceturtajā vietā ar 97 punktiem ierindojās Ādažu novads (S2 grupā pirmā bija Monta Pauloviča), tālākajās vietās Ķekava (94), Salaspils (93), Babīte (78), Ropaži (72) un Mālpils (47).