A+ A

"Grand Prix Jurmala 2019"

09.05.2019
Drukāt

Jūrmalā 13.-14.aprīlī norisinājās starptautiskais olimpiskā sporta karatē turnīrs, kas ir viens no Latvijas un Baltijas prestižākajiem un lielākajiem turnīriem „Grand Prix Jurmala 2019”. Turnīrā piedalījās sportisti no 7 valstīm un tiesneši no 13 valstīm. Sacensībās veiksmīgi startēja Baldones sportisti no bērnu kluba «KARATE SEN-E».

Kopumā piedalījās vairāk kā 700 sportisti no 65 karatē klubiem. Sacensības tika organizētas ļoti augstā līmenī un tajās piedalījās augsta līmeņa sportisti, Eiropas Čempioni, kā arī Pasaulē godalgoti sportisti. Mūsu sportisti parādīja ļoti labu sniegumu un sīvās cīņās tika līdz medaļām.

Baldonietis Markuss Boiko izmēģināja savu veiksmi piedaloties 2 kategorijās – „KATA, MALE, U8” un  „KUMITE, MALE, U8”. Kategorijā KATA (tehnikas komplekss) 24 sportistu konkurencē, cīnoties gan pret Ukrainas, gan pret Latvijas valstu sportistiem, Markuss ieguva godalgoto bronzas medaļu, III vietu:

1.aplī Markuss ar rezultātu 5 : 0  vinnēja sportistam no kluba IPPON.LV (DERGAČOVS IĻJA).

2.aplī ar 4:1 bija labāks par Ukrainas sportistu no kluba SEN-BIN (SHYMANSKYI MARK). Papildus jāatzīmē, ka Ukrainas klubs „SEN-BIN” kopvērtējumā saņēma visvairāk medaļu un ieguva turnīra Grand Prix Jurmala 2019 galveno balvu!

3.aplī Baldones audzēknis ar 1:4 zaudēja sportistam no Baltijas karatē kluba (PUĶE RAULS, 1.vietas ieguvējs šajā kategorijā).

Bet 4. cīņa jau notika par bronzu (REPECHAGE – papildus cīņa par 3.vietu). Markuss ar lielu apņēmību uzvarēja ar rezultātu 5:0 sportistam IPPON.LV kluba (MEINARDTS ALEKSANDRS).

Kategorijā KUMITE medaļas netika gūtas, tomēr emocijas, neatsverama pieredze un cīņas spars bija garantētas. Markusa vecāki: „Dalība šāda veida sacensībās mums kā vecākiem ļauj novērtēt bērna izaugsmi, treniņos apgūtās iemaņas, kā arī morālo un fizisko sagatavotību – 6 gadīga bērna spējas iziet laukumā, būt koncentrētam tikai un vienīgi cīņai, sekot līdzi sacensību noteikumiem un vēl demonstrēt attiecīgo cīņas tehniku ir apbrīnojami.

Vēlamies pateikties mūsu trenerim Jevgenijam  Ivanovam, kas bērnus atbalstīja un bija klāt svarīgākos turnīra brīžos.” - Ar cieņu, Markusa mamma, Marita.

Ļoti labi sevi parādīja un lieliskas cīņas aizvadīja Haralds Ermuiža, ierindojoties 7.vietā kategorijā „KATA, MALE, U12”.

Paldies sportistiem par neatlaidību un cīņas sparu un, protams, vecākiem par atbalstu!

Kā arī gribētos atzīmēt, ka gada laikā Baldones KARATĒ SEN-E Klubs ir ļoti daudz un cītīgi trenējies, kas ir nesis lielus laurus. Mēs vienmēr ar prieku uzņemam jaunus audzēkņus mūsu klubā. Mūsu durvis ir atvērtas visiem, kuriem ir vēlme nodarboties ar sporta karatē.

Informāciju piedāvā kluba treneris
Jevgenijs Ivanovs
www.bernukarate.lv