A+ A

Svētku skrējiens "100 apļi Latvijai" pulcē 100 dalībniekus

18.11.2018
Drukāt

17. novembrī plkst. 10.00 Baldones vidusskolas stadionā tika dots starts 100 apļu skrējienam, un jau pēc aptuveni 40 minūtēm 100 apļus bija noskrējusi pirmā komanda "5 vīri un 1 dāma".

Šajā skrējienā, kas veltīts Latvijas simtgadei, kopā piedalījās 100 skrējēji, skrienot gan komandās, gan individuāli.

Ja komanda "5 vīri un 1 dāma", kas pirmie noskrēja 100 apļus, varēja lepoties ar ātrāko skrējienu, tad komanda "Adidas gang" - ar kopējo noskrieto apļu skaitu, kas, summējot katra dalībnieku veikumu, veido - 234 apļus. Savukārt Brigmaņu komanda trīs cilvēku sastāvā kopsummā noskrēja 226 apļus.

Kad visas komandas bija finišējušas, skrējienu turpināja individuālie sportisti - kuru mērķis bija 50, 100 un pat nedaudz vairāk kā 100 apļi.

Starp skrējējiem īpašu uzmanību izpelnījās viesi no Preiļu novada - soļotāji Normunds Ivzāns un Raivo Liniņš. Viņi 100 apļu distanci veica komandā "Jaudīgie", savukārt Normunds Ivzāns pēc komandas finiša turpināja indivuālo soļošanu, kopsummā nosoļojot 65 apļus.

No visiem 100 dalībniekiem seši skrējēji - Elīna Brigmane, Edgards Brigmanis, Juris Jurašs, Andžejs Kļaviņš, Valters Požarnovs un Uģis Zanders - bija nolēmuši 100 apļus veikt indivuāli, kas viņiem arī izdevās. Lepojamies!

Pēc nedaudz vairāk kā četrām stundām īpaši aizkustinošā līdzjutēju pavadībā finišā ieskrēja vienīgā dāma, kura šodien individuāli noskrēja 100 apļus - Elīna Brigmane, savukārt Edgars Brigmanis šodien uzstādīja stadiona un arī personīgo rekordu, noskrienot 119 apļus!

No sirds sveicam visus skrējējus, īpaši uzgavilējot tiem, kuri simtgades skrējienā uzstādīja savus personīgos rekordus, tādējādi sagādājot svētku dāvanu arī paši sev!

Paldies arī līdzjutējiem, kuri nenogurstoši četru stundu garumā atbalstīja skrējējus, kā arī pasākuma vadītājam Andrim Vilcānam, kurš rūpējās par sportistu uzmundrināšanu gan skrienot līdzi, gan dažbrīd pat dejojot.

Komandu rezultāti.

Individuālo sportistu rezultāti.

Skatīt visas pasākuma fotogrāfijas.