A+ A

Bronza Latvijas Karatē čempionātā un 9 gadu jubilejā!

28.10.2018
Drukāt

Šoruden bērnu klubs “KARATE SEN-E”, kura pamatdarbība tiek virzīta uz olimpisko karatē attīstīšanu Baldones novadā, svin 9 gadu jubileju. Pagājušās sezonas laikā (2017./2018. gadā) bērnu kluba “KARATE SEN-E” baldonieši sasniedza ievērojamus rezultātus, izcīnot vairāk nekā 40 medaļu gan Latvijas, gan starptautiska mēroga sacensībās.
Šī gada jūlijā karatē kluba audzēkņi apmeklēja sporta nometni. Nometnes programma bija ļoti piesātināta, pamatā virzīta uz fizisku sagatavošanos Latvijas čempionātam.

Jau ar septembri klubs “KARATE SEN-E” turpināja aktīvi gatavoties pirmajām sezonas sacensībām.
23. septembrī Salaspils Sporta hallē norisinājās Latvijas Karatē čempionāts. Čempionāta mērķis - 2018. gada Latvijas karatē čempiona titula izcīnīšana un piešķiršana. Čempionāts iekļauts Latvijas Sporta Federāciju Padomes kalendārā, un tajā piedalījās visstiprākie Latvijas karatē klubi (kopumā 25 klubi).
Baldonietis Roberts Arabels (12-13.g., KUMITE, -40kg) Latvijas Karatē čempionātā saņēma bronza medaļu.
Tik augstu rezultātu mūsu klubs varēja izcīnīt, pateicoties tam, ka pēdējos divus mēnešus mēs ne tikai trenējamies savās nodarbībās, bet apmeklējām stiprākos Latvijas karatē klubus Rīgā, lai gūtu pieredzes apmaiņu. Papildu motivāciju rada sporta nometņu apmeklēšana. Tomēr viens no svarīgākajiem momentiem ir fiziska sagatavošanās, kas arī sportistiem palīdz uzvarēt.
Turpmākais Baldones „karateku” sacensību grafiks:

  • 11. novembris - „TUKUMS OPEN - HAYASHI CUP 2018”
  • 17.-18. novembris – „LATVIA OPEN 2018.
  • Decembra beigās – atestācijas eksāmens.

Klubs “KARATE SEN-E” tika izveidots, ņemot vērā tuvcīņas skolas „SEN-E” stilu. Tulkojumā nosaukums “SEN-E” nozīmē „dzīves ceļš, visas dzīves darbs”. Katru gadu rudenī klubs “KARATE SEN-E” komplektē jaunas grupas. Galvenā mūsu kluba atšķirība ir tā, ka klubs piedāvā audzēkņiem ne tikai pavadīt brīvo laiku pēc mācībām, bet šī ir vieta, kur audzēknis pilnveido sevi un gūst rezultātus atbilstoši ieguldītajam darbam. Bērni –
gan zēni, gan meitenes, var pieteikties nodarbībām jau no četru gadu vecuma. Pateicoties ilgstošām treniņa nodarbībām, audzēkņi iemācās kļūt miermīlīgāki un atsaucīgāki.
Mēs vienmēr ar prieku uzņemam jaunus audzēkņus! Mūsu durvis ir atvērtas visiem, kuriem ir vēlme nodarboties ar sporta olimpisko karatē. Nodarbībās ir iespēja apgūt nepieciešamos aizsardzības paņēmienus, uzlabot veselību un pašsajūtu, norūdīt ķermeni, gūt jaunas, pozitīvas pārmaiņas sevī, kā arī mainīt uzskatus par dzīvi.
Karatē – Jūsu bērna laba investīcija uz veselību un raksturu.

Jevgenijs Ivanovs
Treneris
Tālrunis - 26408970
E-pasts - ogres.karate@inbox.lv
www.bernukarate.lv