A+ A

Baldones jaunie airētāji sacensībās "nosmeļ krējumu"

21.09.2018
Drukāt

Sestdien, 15. septembrī, Lucavsalā norisinājās airēšanas slaloma sacensības jauniešiem  „Lucavsalas kauss 2018’’. Šajās sacensībās Baldones komandu pārstāvēja 17 gadus vecais Edgars Grāvītis, 15 gadus vecais Alberts Plūcis, 12 gadus vecais Edgars Lucāns, 10 gadus vecais Toms Ducmanis un 14 gadus vecā Enija Ļaksa.

Kajakā  jauniešu klasē Edgars Grāvītis pirmajā braucienā uzrādīja labāko rezultātu. Otrajā braucienā viņš spēja uzlabot trases tīro laiku, bet pieļāva divas neprecizitātes, aizskarot vārtu kārtis, kā rezultāta nopelnītās papildu 4 soda sekundes diemžēl neļāva noturēties pirmajā vietā. Rezultātā Edgaram 2. vieta.

Labu sniegumu un pārsteigumu daudziem sarūpēja  Aberts Plūcis, kurš izcīnīja 1. vietu U-16 grupā – gan kajakā , gan kanoe laivā.

U-12 grupā Edgars Lucāns  izcīnīja 1. vietu kanoe un 2. vietu kajakā, bet U-10 grupā kajakā Toms Ducmanis savā debijā – pirmajās sacensībās – ierindojās 6. vietā.

Jaunietēm pārliecinoši  uzvaru kajakā un kanoe izcīnīja mūsu šī gada Latvijas jaunatnes čempione Enija Ļaksa.

Paldies  jauniešiem par sniegumu šajās sacensībās!

Novēlu veiksmīgus startus Lietuvas posma sacensībās 22.un 23.septembrī Viļņā, kā arī panākumus un drosmi jaunatnes jauno Olimpisko cerību sacensībās 29.un 30. septembrī Polijā, Krakovā, kas norisināsies speciāli veidotajā strauja ūdens mākslīgajā airēšanas slaloma kanālā Kolna.

Vecākus aicinu izmantot šo iespēju un sūtīt savas jaunās atvases nodarboties ar šo sporta veidu. Un, kas zina varbūt tieši jūsu jaunietis vai jauniete kļūs par jauno Latvijas čempionu.

Pieteikties  un iegūt vairāk  informāciju var, zvanot pa tālruni 29412431.