A+ A

Baldones krosmintonistu ofensīva

21.12.2017
Drukāt

Pirmo reizi Latvijas krosmintona vēsturē 4. novembrī Rīgā, “ENRI” tenisa kortos notika internacionālais 500 punktu turnīra posms – “Riga OPEN”, kas pasaules rangā tiek atzīmēts kā ceturtais nozīmīgākais.

Šajā turnīrā piedalījās lielākā daļa pasaules vadošās raketes no deviņām valstīm, tajā skaitā arī deviņi mūsu kluba pārstāvji. Augstāko sniegumu šoreiz demonstrēja mūsu daiļā dzimuma pārstāves Vita Zvaigzne un Liene Birkāne. Abas dāmas plūca sudraba laurus dubultspēlēs sieviešu konkurencē.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pirmā no kreisās V.Zvaigzne, otrā no kreisās L.Birkāne

Ļoti teicamu spēli Vita demonstrēja arī vienspēlēs, kurā tikās ar savu pāridarītāju no Polijas (pasaules ranga 36.vietā), kurai Pasaules čempionātā piekāpās 3 setu cīņa. Rīgā Vita ļoti veiksmīgi revanšējās divos pārliecinošos setos. Nākamajā spēlē viņai stājās pretī pārstāve no Norvēģijas (pasaules ranga 46.vieta), un arī šoreiz divos setos pārāka bija mūsu kluba krosmintoniste. Tiesa, ceturtdaļfinālā Vita tikās ar šī turnīra uzvarētāju no Čehijas (reitingā 7.vieta) un cieta zaudējumu, kā rezultātā tika iegūta augstā 5.vieta.
Arvien stabilāku sniegumu sāk demonstrēt mūsu jaunākās paaudzes krosmintonisti, par ko liecina arī Rolanda Širmeļa augstais sasniegums – 5.vieta U14 grupā.
Šī paša mēneša nogalē 26.novembrī Daugavpilī notika Latvijas Krosmintona līgas 2.posms, kurā piedalījās 14 Baldones krosmintonisti.
Sacensības uzsāka mūsu jaunākie dalībnieki U-12 grupā. Nu jau stabilais visu sacensību medaļnieks Gints Vīksniņš kārtējo reizi tikās ar savu titulētāko pretinieku par pirmo vietu Rihardu Barkovu. Lai arī pusfinālā Gints veiksmīgi tika galā ar iepriekšējo sacensību pāridarītāju Ivanu Novikovu, šī reize bija tā, kad viņam nācās saņemt balvas no otrās pjedestāla vietas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pirmais no kreisās G.Vīksniņš

Patīkamu pārsteigumu sagādāja U14 grupas pārstāvis Rolands Širmelis, kurš smagā trīs setu cīņā uzvarēja vienu no Latvijas krosmintona līderiem Rovildu Deduškeviču. Neskatoties uz vienu zaudējumu vadošajam krosmintonistam Artūram Dzirkalim, savstarpējā spēļu statistika noteica, ka Rolandam ir jāstājās uz pjedestāla 3.pakāpiena.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pirmais no labās R.Širmelis

Soļa attālumā no godalgotās vietas atradās arī talantīgais baldonietis Roberts Vīksniņš, kurš pusfinālā piekāpās ļoti pieredzējušam spēlētājam Dmitrijam Minovam. Rezultātā 4.vieta.

Kontakti: Niks Zvaigzne 26633533 niks.zvaigzne@gmail.com