A+ A

BALDONES NOVADA SPORTA LAUREĀTS 2017!

02.12.2017
Drukāt

Jau ceturto reizi Baldones novadā notiks svinīgais pasākums – Baldones novada sporta laureāts. Pasākuma mērķis ir apzināt un godināt personas par sasniegtajiem panākumiem sportā vai sporta nozares attīstībā, sveicot individuālos sportistus, sporta komandas, sporta organizācijas, kā arī citas personas, kuras atbalstījušas vai veicinājušas sporta nozares attīstību Baldones novadā 2017. gadā.

Norises vieta un laiks:

Baldones sporta kompleksā, 2017.gada 16.decembrī, sestdienā, plkst. 19:00

Pasākuma dalībnieki:

  1. Pasākumā piedalās Baldones novada reģistrētās - pilnvarotās sporta komandas un biedrības, kas pārstāv Baldones novadu.
  2. Individuālie sportisti, kas ir deklarēti Baldones novadā.
  3. Pretendenti, kas pēc noteikumu izvērtēšanas – paredzēti apbalvojuma saņemšanai.

Lūdzam pieteikt savu/ savas komandas vai Jums zināmu kandidatūru Baldones sporta laureāta nominācijai, ja tā atbilsti šādiem kritērijiem:

  1. Par izcīnītu 1. līdz 3.vietu Pierīgas sporta spēlēs 2017.gadā(individuāli vai komandā);
  2. Par izcīnītu 1. līdz 10.vietu Latvijas čempionātā 2017.gadā (individuāli vai komandā);
  3. Par dalību Eiropas un Pasaules čempionātos 2017.gadā (individuāli vai komandā);

Aicinām sūtīt pieteikumus uz augstāk minētajām nominācijām Baldones sporta dzīves organizatoram Edgaram Brigmanim uz e-pastu: – edgars.brigmanis@inbox.lv līdz 2017.gada 4.decembrim pirmdienai, iesūtot informāciju ar nominācijai izvirzītās personas vārdu un uzvārdu, minētajiem sasniegumiem sportā 2017.gadā norādot augstāko sportista sasniegumu kā arī vienu vai vairākas fotogrāfijas no sporta gaitām (var būt no jebkurām sportista sacensībām). Neskaidrību gadījumā aicinām zvanīt uz mob.26335442.