A+ A

BALDONES NOVADAM VII LATVIJAS JAUNATNES OLIMPIĀDĒ 5 MEDAĻAS!

10.07.2017
Drukāt
Trīs dienas, no 7. līdz 9. jūlijam, Latvijas labākie jaunie sportisti Latvijas VII Jaunatnes Olimpiādē cīnījās par 239 medaļu komplektiem 27 Olimpiskajos sporta veidos – riteņbraukšanā, triatlonā, badmintonā, basketbolā, galda tenisā, boksā, futbolā, vieglatlētikā, vingrošanā, regbijā, jātnieku sportā, handbolā, džudo, svarcelšanā, šaušanā, taekvondo, loka šaušanā, smaiļošanā un kanoe, airēšanā, burāšanā, cīņā, paukošanā, peldēšanā, tenisā, volejbolā un golfā, kā arī 2 neolimpiskajos sporta veidos – florbolā un orientēšanās sportā.               
Olimpiādē piedalījās 2803 sportisti no 82 pašvaldībām.

Baldones novadu Latvijas jaunatnes olimpiādē pārstāvēja 4 sportisti 2 sporta veidos:

Airēšanas slalomā – Daila Grāvīte, Edgars Grāvītis un Guntars Mieriņš.

Sporta vingrošanā – Maija Ojere.

Esam lepni, ka par to, ka mūsu jaunieši no spēlēm mājās atveduši 5 bronzas kaluma medaļas!

Airētāji, Daila Grāvīte un Edgars Grāvītis, sacensībās izcīnījuši 2 bronzas medaļas airēšanas slaloma K-1 disciplīnā, attiecīgi, sieviešu un vīriešu konkurencē. Pusfinālā šajā pašā disciplīnā iekļuva arī trešais baldonietis, airēšanas sportists, Guntars Mieriņš, kurš ieguva 6.vietu, noslēdzot olimpisko sešinieku un atstājot aiz sevis vēl 5 novadu airētājus.

Sporta vingrošanas daudzcīņā Baldones novada pārstāve Maija Ojere uz pjedestāla kāpa 3 reizes, lai saņemtu bronzas medaļas atsevišķos daudzcīņas veidos jaunietēm – atbalsta lēciens, baļķis, brīvās kustības. Sacensību kopvērtējumā četros daudzcīņas veidos jaunietēm Maija ierindojās 5.vietā, aiz sevis atstājot vēl 19 citu pilsētu un novadu vingrotājas.

Sveicam Baldones aizrētājus Dailu un Edgaru Grāvīšus, Guntaru Mieriņu un sporta vingrotāju Maiju Ojeri ar lielisku startu! Pateicamies sportistu treneriem un vecākiem par viņu sagatavošanu sacensībām un Baldones novada pārstāvēšanu!

Latvijas Jaunatnes Olimpiāde ir valsts mēroga sporta sacensības, kurās piedalās novadu un republikas nozīmes pilsētu komandas. Sacensību mērķis ir noteikt labākos Latvijas jaunos sportistus. Vienlaikus sportisti sacentās par tiesībām pārstāvēt Latviju Eiropas Jaunatnes vasaras Olimpiādē, kas 23.-29.jūlijā notiks Ungārijas pilsētā Ģērā. Latvijas Jaunatnes Olimpiādē tika noskaidroti pēdējie Latvijas jaunatnes Olimpiskās komandas dalībnieki vieglatlētikā un šosejas riteņbraukšanā. Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiāde notiek reizi divos gados.

Baldones sporta dzīves organizators
Edgars Brigmanis

Skatīt sacensību foto