A+ A

Karatē sacensību prieks

21.09.2020
Drukāt

Ir pagājuši 6 gari mēneši līdz atkal Baldones kluba "KARATĒ SEN-E" sportisti varēja startēt karatē sacensībās, kas norisinājās 19.septembrī Jelgavā “Jelgavas Kauss 2020” ar 15 karatē klubu dalību. Neskatoties uz ilgo pārtraukumu sportošanā dēļ COVID-19, kad no maija ar dažādiem ierobežojumiem pakāpeniski varēja atsākt trenēšanos, Baldones kluba "KARATĒ SEN-E" sportisti izcīnīja 3 godalgotas vietas, kas parāda teicamu tehnisko un fizisko sagatavošanu.

Kluba "KARATĒ SEN-E" sportistu rezultāti kopa:

  • 1.vieta: Kārlis Rudzinskis (SUMO, U12, -39kg)
  • 1.vieta: Raivis Kravalis (SUMO, U8, -27kg)
  • 3.vieta: Roberts Arabels (KUMITE, U16, -57kg).

Liels prieks ir "KARATĒ SEN-E" sportistam Raivim Kravalim (7 gadi) par piedalīšanos otro reizi sacensībās SUMO disciplīnā (cīņa bez sitieniem iesācējiem) un tajā izcīnīto 1.vietu!

Sakarā ar MK un Latvijas Karatē Federācijas noteikumiem sacensību dalībniekus līdz 9 g.v. (ieskaitot) norises vietā drīkst pavadīt viens no vecākiem vai pavadonis, bet dalībniekiem no 10 g.v. sacensību norises vietā jāierodas bez vecākiem vai pavadoņiem.

Toties Čempionāta norises vietā tika nodrošināta video tiešraide, tā bija pieejama šeit un visi vecāki varēja skatīties savus bērnus “on-line” režīmā, kā arī, video translāciju varēja apskatīties pēc turnīra.

Vecāki: “Lai sagatavotos sacensībām, vajadzēja pacietīgi un rūpīgi mācīties dažādas kustības un tehniku treniņos un galvenais savā brīvajā laikā, skatīties pieredzējušu sportistu sniegumu, kā arī bija sniegts liels trenera atbalsts un uzmundrinājums, apgūstot nezināmo tehniku. Nenoliedzami, ka sportista interese un treniņi, trenera profesionalitāte un uzmanība, kā arī vecāku atbalsts, sniedz iespējas sasniegt lieliskus rezultātus”.

Karatē treneris Jevgenijs Ivanovs: "Karatē māca sasniegt mērķi gan fiziski, gan garīgi pārvarēt grūtības ceļā uz to, tad izvirzīt nākamo mērķi, un tā tas turpinās visu cilvēka dzīvi. Šīs iemaņas cilvēkam var noderēt gan mācībās, gan sportā, gan biznesā. Vīrietim karatē dod labu fizisku attīstību, audzina vīrietim nepieciešamās rakstura īpašības. Mēs vienmēr ar prieku uzņemam jaunus audzēkņus mūsu klubā. Mūsu durvis ir atvērtas visiem, kuriem ir vēlme nodarboties ar sporta karatē”.

Foto no kluba arhīva – kluba sportisti trenējas karatē nometnē.

Informāciju sagatavoja bērnu klubs «KARATE SEN-E»
Т. (+371) 2640 8970, www.bernukarate.lv