A+ A

Baldonē norisinājies rudens MTB čempionāts

21.10.2019
Drukāt

13.oktobrī, svētdienā, sporta bāzē “Riekstukalns”, norisinājās Baldones novada atklātais čempionāts MTB riteņbraukšanā, kam Latvijas Ritenbraukšanas federācija piešķīrusi 3. kategorijas statusu. Sacensībās piedalīties bija ieradušies riteņbraucēji no visas Latvijas – Dobeles, Kuldīgas, Rīgas, Smiltenes, Valmieras un citām vietām, kā arī jaunie sportisti no Murjāņu Sporta ģimnāzijas. Ar viesiem mājas trasē sacentās arī Baldones MTB riteņbraucēji.

Sacensības tika organizētas gan bērniem, gan pieaugušajiem 26 vecuma un dzimuma grupās, no 0,5 km pašiem mazākajiem līdz 32 km vīru distancē.

Saskaņā ar sacensību reglamentu tika apbalvotas pirmās trīs vietas katrā vecuma grupā un seši ātrākie vīri un trīs dāmas garākajā distancē – vīriem 32 km un dāmām 24km. Vīru konkurencē starp 6 ātrākajiem braucējiem 1.vietu izcīnīja Reinis Avens (eBike Machine), 2.vietā Kārlis Klismets (MSĢ), Edgars Brigmanis (DTG MySport), 4.vietā Konstantīns Smotrovs (eBike Machine), 5.vietā Alekss Krasts (MSĢ) un 6.vietā Mārtiņš Puriņš (Patria Bottechia). Sieviešu konkurencē 1.vietā Anita Antone (Baldones velokomanda), 2.vietā Diāna Spiridovska un 3.vietā Evija Ziediņa (KS Sporta klubs). Kopā sacensībās piedalījās 146 dalībnieki.

Rezultātus var apskatīt šeit.

Foto: Andris Grotāns

Sagatavoja: Edgars Brigmanis,
Sporta kompleksa vadītājs