A+ A

Hokeja komanda “Pa 5desmit” nosargā čempiona titulu

28.01.2019
Drukāt

Svētdien, 27. janvārī, Baldones Sporta kompleksa ārā slidotavā norisinājās jau otrais Baldones hokeja turnīrs, kurā 1. vietu izcīnīja pagājušā gada uzvarētāji - baldoniešu komanda “Pa 5desmit”, tādējādi nosargājot savu iepriekš izcīnīto čempiona titulu.

Šogad turnīrā piedalījās desmit komandas no Baldones, Salaspils, Ķekavas, Jūrmalas un Mārupes novadiem: “Very Cool People” (Ķekava), “Jaunie” (Baldone), “MSL” (Jūrmala), “Ķekavas Buldogs” (Ķekava), “Floridas Tapetes” (Ķekava), “Bebru Dumpis” (Mārupe), “Baldone Velo” (Baldone), “Tikko no Vācijas” (Salaspils), ”SI Systems” (Baldone/Ķekava) un uzvarētāju komanda “Pa 5desmit” (Baldone).

Plkst. 10.00 tika dots starts spēlēm, kur 10 minūtes, spēlējot četriem spēlētājiem no katras  komandas un bez vārtsarga, komandas cīnījās par iekļūšanu pusfinālā.

Pēc aptuveni četrām stundām sākās cīņa par iekļūšanu finālā. Tajā spēkiem mērojās komandas “Ķekavas Buldogs” un “Pa 5desmit”, kā arī komandas “MSL” un “Floridas tapetes”.

Cīņu par medaļām atklāja “Ķekavas Buldogs” un “MSL”. Ar rezultātu 5:2 spēcīgāka izrādījās komanda “Ķekavas Buldogs”, ierindojoties turnīra 3. vietā.

Fināla cīņā par čempiona titulu tikās komanda “Pa 5desmit” un “Floridas tapetes”. Spēles rezultātu atklāja “Floridas tapetes”, un līdz pat rezultātam 3:3 komandas spēlēja punkts punktā. Sīvā cīņā, kur pēc uzbrukuma sekoja uzbrukums, komanda “Pa 5desmit” guva divu vārtu pārsvaru. Spēles pēdējās minūtēs “Floridas tapetes” raidīja vēl vienu precīzu metienu, bet ar to nepietika, un komandai nācās atzīt pretinieka pārsvaru. Tādējādi ar rezultātu 5:4 baldoniešu komanda “Pa 5desmit”, kuras sastāvā spēlēja Kaspars Sīlis, Jānis Osis, Reinis Ikaunieks, Kristofers Petriņš un kapteinis Gunārs Gauja, izcīnīja 1. vietu un divkāršo čempiona titulu.

Turnīra organizators un Baldones Sporta kompleksa vadītājs Edgars Brigmanis saka lielu paldies dalībniekiem par atsaucību, līdzjutējiem par kopā būšanu, Pilsētas un ceļu uzturēšanas dienesta komandai, īpaši – Daigai Kalniņai, par sagādāto malku ugunskuram, kā arī fotogrāfiem Jānim Osim un Guntim Milleram par turnīra labāko mirkļu ķeršanu.

Uz tikšanos nākamgad!

Foto no pasākuma.