A+ A

Un krosmintona vēstures pamatakmenis ir ielikts!

20.07.2018
Drukāt

Šā gada 21. jūnijā Baldones Sporta kompleksa lielajā zālē tika noorganizēts SK Sporta Punkts pirmajai gadskārtai veltīts turnīrs, kurā noskaidrojās mūsu pašmājas spēcīgākie krosmintonisti.

 

Kaut arī daļa no sportistiem netika uz šīm sacensībām, tas neliedza saglabāt spriedzi visās trīs U12, Mix un Open grupās. Prieks, ka turnīrā piedalījās arī bijušie aktīvie sportisti, gūstot atziņas par kluba sasniegto.

Par lielu pārsteigumu parūpējās visu grupu pirmo vietu ieguvēji. Neviens no prognozētajiem favorītiem tā arī nebaudīja zelta garšu!

U12 grupā Kristaps Pļavnieks palika nepārspēts līdz pat turnīra noslēgumam. Rezultātā viņam 1. vieta. Uz goda pjedestāla otrā pakāpiena kāpa Alfs Vilcāns, bet trešo vietu ieguva Markuss Šulcs. Gandarījuma 3. vietas guva arī jaunākais šīs grupas pārstāvis – Valts Vilcāns un vienīgā meitene, vienlaikus arī sacensību debitante Kate Antuža, kura izrādīja cienīgu pretsparu puišiem.

MIX grupā Liene Birkāne sīvā trīs setu cīņā par pirmo vietu uzveica Vitu Zvaigzni (viņai attiecīgi 2. vieta), bet trešo vietu uz pieaugušo laukumiem guva šīs grupas jaunākais dalībnieks Gints Vīksniņš.

Arī Open grupā intrigas vēju iepūta jaunākais šīs grupas dalībnieks Rolands Širmelis, kurš pieaugušo vīru konkurencē mājās devās ar pirmās vietas lauriem, aiz sevis atstājot otrās vietas baudītāju Arni Āboltiņu un bronzas medaļas kaldinātāju Robertu Vīksniņu.

Septembrī, līdz ar sporta zāles atvēršanu ierastajā ritmā, mūsu klubs uzsāks jaunu dalībnieku uzņemšanu gan bērnu, gan jauniešu un pieaugušo grupās.

Niks Zvaigzne
Treneris
Tālr. nr.: 26633533, e-pasts: niks.zvaigzne@gmail.com