A+ A

Krosmintonistiem pirmie starptautiskie reitinga punkti

09.07.2018
Drukāt

Ar šādu lozungu droši var palepoties mūsu četri komandas dalībnieki – Andris, Alfs, Valts Vilcāni un Markuss Šulcs. Viņi piedalījās ICO RIGA CUP 250 reitinga turnīrā, kas norisinājās 7. jūlijā Rīgā, ENRI tenisa kortos. Mūsu klubu pārstāvēja 11 Baldones krosmintonisti.
 

Kaut arī sacensību dalībnieku skaits nebija liels, jo Dziesmu un Deju svētki paņēma savu artavu, tas nemazināja spriedzi kortos. Bagātīgs bija balvu birums baldoniešiem! U-12 kategorijā visu goda pjedestālu aizņēma SK Sporta Punkts krosmintonisti: 1. vieta – Gints Vīksniņš, 2. vieta – Markuss Šulcs, 3. vieta – Alfs Vilcāns. Vēl šajā grupā 5. vieta jaunākajam, bet ne mazāk talantīgajam dalībniekam – Valtam Vilcānam.

U18 grupā Rolandam Širmelim cīnīties par augstākām vietām patraucēja spēles laikā gūtais savainojums. Jāteic, ka pirmo spēli līdzīgā trīs setu cīņā ar 1-2 viņš aizvadīja ar vairākkārtējo Latvijas čempionu un šīs grupas uzvarētāju no Jēkabpils, kas vieš cerības, ka tuvākā laikā ierastā pirmā vieta jēkabpilietim vairs nebūs tik stabila.

Sieviešu kategorijā, kāpjot uz pjedestāla trešā pakāpiena, pie medaļas tika Vita Zvaigzne.

O40 vīru kategorijā jāpiemin Arņa Āboltiņa veiksmīgi izvēlētā spēles maniere, kā rezultātā – viņam 3. vieta, priekšā vien atstājot pasaules ranga 5. raketi  no Norvēģijas un 7. raketi un Polijas.

Niks Zvaigzne
Treneris
Tālr. nr.: 26633533, e-pasts: niks.zvaigzne@gmail.com