A+ A

Latvijas jaunatnes čempionāta otrais posms aizvadīts godam

03.07.2018
Drukāt

2. jūnijā Jelgavā norisinājās Latvijas čempionāta regbijā jauniešiem 2. posms.

U11 komandai "Baldone"  šajā kārtā sīvā konkurencē izdevās izcīnīt pirmo vietu! Komandas līderis Kristaps Kravalis guva visvairāk piezemējumus. Savukārt U13 vecuma  grupā komanda "Miesnieki/Baldone" ierindojās ceturtajā vietā. Komandas labākais spēlētājs – Tomass Ķerus
U15 vecuma grupā komanda "Miesnieki/Baldone" izcīnīja otro vietu, nostiprinoties kopvērtējumā arī otrajā pozīcijā. Šīs grupa labākais spēlētājs – Reinis Pavinksnis.
Savukārt U17 vecuma grupā komandai "ĶNSS/Baldone" izdevās izcīnīt pārliecinošu uzvaru pār saviem vienaudžiem no regbija kluba "Eži".  

9. jūnijā Jūrmalā, Majoru pludmalē norisinājās atklātais Latvijas čempionāts pludmales regbijā.
Turnīrā startēja U13 un U11 vecuma grupas gan no Latvijas, gan Lietuvas. U13 vecuma grupā "Baldone/Miesnieki", ierindojās ceturtajā vietā.
U11 komandai "Baldone" spēlētāju trūkuma dēļ bija jāapvienojās ar komandas "Eleja" vienaudžiem, un kopējā divpadsmit komandu konkurencē jauniešiem izdevās izcīnīt godpilno otro vietu. Par komandas labāko, rezultatīvāko spēlētāju tika atzīts baldonietis Kristaps Kravalis.

 

 

 

 

 

 

 

 

Apsveicam komandas ar panākumiem, kā arī sakām paldies turnīra organizatoriem par saturīgu turnīra organizēšanu. Paldies arī komandas spēlētāju vecākiem par lielo atbalstu!

Elmārs Šefanovskis
Treneris