A+ A

Sezonas noslēgumā baldonieši pārsteidz krosmintonistu saimi!

17.06.2018
Drukāt

Nekas nerada lielāku gandarījumu, ja vari Latvijas sporta saimei demonstrēt to, ka turpmāk ar Baldones vārdu būs jārēķinās. Šādi mūsu sportisti sevi pieteica pēdējos divos Latvijas Krosmintona līgas noslēdzošajos posmos.

Pats fakts, ka Kokneses SC notiekošajās līgas priekšpēdējās posma sacensībās, kuras norisinājās 28.aprīli, Open B grupā finālā cīnījās divi mūsu kluba sportisti un šīs grupas gados jaunākie pārstāvji Rolands Širmelis un Rihards Rupeiks, lika aizdomāties jau pierdzējušiem sportistiem. Līdz izcilam rezultātam tikai nedaudz pietrūka mūsu jaunākās vecumu U12 grupas censonim Gintam Vīksniņam, bet šajā pašā grupā ceturtdaļfinālā iekļuva vēl divi zēni – Kristaps Pļavnieks un Markuss Šulcs. U14 grupā pusfinālā pārliecinoši cīnījās arī Ģirts Vīksniņš.

Pēdējā posmā, kurš norisinājās 19.maijā un tradicionāli notiek Jelgavā, Rolands Širmelis Open B grupā apstiprināja ar iegūto vietu, ka tā nav nejaušība pēdējos četros posmos spēlējot finālā par galveno godalgu. Sacensību noslēgumā ne viens vien pieredzējis krosmintona spēlētājs vērsās pie Baldones komandas trenera ar ieteikumu nākamajā sezonā jaunieti likt jau augstākajā Open grupā.

Open B grupā ceturtdaļfinālā iekļuva Rihards Rupeiks un Andris Vilcāns.

Kā vēl viens dalībnieks, kurš ieguva godalgu savā U12 grupā ir Alfs Vilcāns, kurš lepni pirmo reizi spēra soļus uz pjedastāla pakāpieniem. Līdz ceturtdaļfinālam Sieviešu grupā aizcīnījās arī Vita Zvaigzne, kā arī grupā O40 uz godalgotā pjedestāla kāpa arī Arnis Āboltiņš.

Kā atkāpi no vērtējumiem jāpiebilst, ka ārkārtīgi skaistu un nobriedušu sportistu spēli pēdējos divos posmos demonstrēja brāļi Gints un Ģirts Vīksniņi, brāļi Alfs un Valts Vilcāni, Rolands Širmelis, Markuss Šulcs, Rihards Rupeiks. Šie sportisti ir tiešs apliecinājums tam, ka astoņu mēnešu laikā var sasniegt necerēto. Noslēdzoties šim Latvijas Krosmintona līgas čempionātam, ir paties prieks par katru no sportistiem, jo zem šiem lauriem ir slēptas daudzas treniņu stundas, mērķtiecība un pacietība. Sezona nav beigusies, jo jau vasarā un rudenī mūsu klubu sagaida četri starptautiski turnīri, kuros gūsim pieredzi un kaldināsim Baldones vārdu krosmintonistu vidū.

SK “Sporta Punkts” apsveic visus ar veiksmīgu mācību gada noslēgumu!

Latvijas Krosmintona līgas 7. posma (Koknese) godalgotās vietas Baldones SK “SPORTA PUNKTS”:

U12 zēnu grupā – 2. vieta Gints Vīksniņš, 5. vieta (dalītā) Markuss Šulcs/Kristaps Pļavnieks.

U14 MIX grupā - 4. vieta Ģirts Vīksniņš.

Open B grupā – 1. vieta Rolands Širmelis, 2.vieta Rihards Rupeiks , 5. vieta Vita Zvaigzne, Aigars Klucis, Andris Vilcāns.

O40 grupā – 3. vieta Arnis Āboltiņš, 5. vieta Niks Zvaigzne.

Dubultspēles –  7. vieta Vita Zvaigzne/Fredrik Quistbergh (Zviedrija), 9. vieta Guntis Vīksniņš/Niks Zvaigzne.

Latvijas Krosmintona līgas 8. posma (Jelgava) godalgotās vietas Baldones SK “SPORTA PUNKTS”:

U12 zēnu grupā – 3.vieta Alfs Vilcāns, 5. vieta (dalītā) Markuss Šulcs / Kristaps Pļavnieks, 9. vieta Melisa Krūmiņa, 10. vieta Valts Vilcāns.

Open B grupā – 1. vieta Rolands Širmelis, 5. vieta (dalītā) Rihards Rupeiks un Andris Vilcāns, sievietes –  5. vieta Vita Zvaigzne.

Dubultspēles –  9. vieta Guntis Vīksniņš/Niks Zvaigzne, 11. vieta (dalītā) Arnis Āboltiņš/Vents Strautmanis (SK Krosmintons) un Vita Zvaigzne/Andris Vilcāns, 13. vieta Rihards Rupeiks / Rolands Širmelis.

Niks Zvaigzne
Treneris
Tālr. nr.: 26633533, e-pasts: niks.zvaigzne@gmail.com