A+ A

Deju kolektīvs Degsme

Vidējās paaudzes deju kolektīvs “Degsme”

Ar vārdiem nevar nodot neizmērojamo prieka sajūtu, dzīves mīlestību un šarmu, kas piemīt dejotājiem…

Vidējās paaudzes deju kolektīvs “Degsme” aktīvi darbojas jau kopš 1999. gada 7. februāra. Gadiem skrienot, mainās dejotāju sastāvs un savu 21.sezonu “Degsme” sāka ar gados jaunu dejotāju ienākšanu kolektīvā. Mūsu lielais izaicinājums bija piedalīties Skolēnu dziesmu un deju svētkos 2020.gada vasarā - apguvām jaunas dejas, izgatavojām tām vajadzīgos aksesuārus un kopā soli pa solim gājām uz mērķi.

Degsmieši prot ne tikai dejot, bet arī sportot - sporta spēles, kopīgi laivu braucieni, ar velosipēdiem izgriezti deju raksti, kas jau ir kļuvusi par tradīciju katru sezonu iesākt tieši ar velobraucienu pa Baldoni un tās apkārtni. Esam atvērti un labprāt piedalāmies labdarības koncertos un pasākumos. Katru gadu tiek organizēts Degsmes Jaungada pasākums ar interesantu uzdevumu un atpūtu visiem kopā. Tiek veidoti arī pasākumi kopā ar ģimenēm.

Dzīve ik pa laikam ienes savas korekcijas dejotāju sastāvā, bet pats galvenais, ka dejot vēlme nezūd. Mēs varam un protam pa vienam un visi kopā kopt latviešu tautas dejas soļus, tradīcijas, piedalīties koncertos un aicināt pie sevis deju draugus uz koncertiem, bet pats galvenais veidot savu kolektīvu ar savām tradīcijām. Katrs mēģinājums un koncerts mums ir emociju, prieka, fiziskas aktivitātes un kolektīva darbs, ko dejotāji dara ar degsmi.

Pēc dejošanas jūtam tādu vieglumu, brīvības un laimes sajūtu…

Degsme - tie pašlaik esam mēs – Aija, Anda, Austris, Eduards, Egmārs, Gints, Indra, Inese, Ingrīda, Jānis, Juris, Juris, Laimdota, Mārcis, Monta, Rolands, Rūta, Sandra, Sanita, Santa, Tamāra, Vigo, koncertmeistare Inese un  vadītāja Anda.

Deja – lielisks veids kā aizmirsties no ikdienas un gūt pozitīvas emocijas…

Nāc pie mums, pievienojies jebkurā laikā un varēsi izbaudīt visu lielo emociju, prieka un rūpīga darba gammu. Mēs mēģinām pirmdienās un trešdienās Baldones vidusskolas aktu zālē.

Mēģinājumi notiek pirmdienās un trešdienās no plkst. 19.30 Baldones vidusskolas zālē.

Vidējās paaudzes deju kolektīva “Degsme” mākslinieciskā vadītāja - Anda Krišāne

Tel. nr. 26426444, e-pasts: andakrisane@inbox.lv

Seko līdzi mūsu aktivitātēm mūsu Facebook lapā – Vidējās paaudzes deju kopa “Degsme”