A+ A

Deju kolektīvs “Degļi"

Senioru deju kolektīvs “Degļi”

Dejas nepieciešamas ik katram cilvēkam! Dejas vairo pašpārliecību, prieku, noņem stresu un mazina nogurumu, vairojot enerģijas pieplūdumu!

Senioru deju kolektīvs “Degļi” Baldonē darbojas jau no 2015. gada 4.februāra, kad bijušie vidējās paaudzes deju kolektīva “Degsme” dejotāji nolēma atkal sanākt kopā, lai dejotu, smaidītu, būtu aktīvi un kopīgi priecātos par savām veiksmēm, dejojot koncertos, piedaloties skatēs un deju svētkos. Mums pievienojās arī citi aktīvi dejotāji un 2018. gadā pirmo reizi “Degļi” dejoja Daugavas stadionā XVI Deju svētkos.  Piedalījāmies senioru deju svētkos Ventspilī un arī šajā vasarā bija plānots piedalīties senioru deju svētkos Limbažos. 2020. gada pavasarī “Degļi” ar koncertu Baldonē vēlējās atzīmēt savu 5 gadu jubileju. Izdarīsim to noteikti tiklīdz būs atļauts. Mēs esam Baldones vārda nesēji ne tikai savā novadā, bet arī kaimiņu novados un arī ārpus valsts robežām, piedaloties starptautiskos festivālos.

Bez dejošanas mums ir arī savas tradīcijas - katru sezonu sākam ar velobraucienu pa Baldones apkārtni un kopīgu zupas vārīšanu,  svinam Ziemassvētkus un kopīgi baudām skates rezultātus.

Ja Tu vēl neesi atradis, ar ko nodarboties brīvajā laikā un Tev ir vēlēšanās dejot kopā ar radošiem, interesantiem, spēka pilniem un atraktīviem dejotājiem, tad nekavējies un nāc pie mums. Tie esam mēs – Andris, Anita, Anna, Arnolds, Baiba, Dace, Daina, Dzintars, Ina, Ina, Inese, Inguna, Jānis, Jānis, Karina, Pēteris, Viktors, Zigmārs, koncertmeistare Inese un vadītāja Anda.

 Ir laiks aizmirst par problēmām un sākt dejot! 

Mēģinājumi notiek pirmdienās un trešdienās no plkst. 18.00 Baldones vidusskolas zālē.

Senioru deju kolektīva “Degļi” mākslinieciskā vadītāja - Anda Krišāne

Tel.nr. 26426444, e-pasts: andakrisane@inbox.lv

Seko līdzi mūsu aktivitātēm mūsu Facebook lapā – SDK DEGĻI