A+ A

Uz skolu

Maršruts autobusam reģ. Nr. HN 7384 (pirmdiena - piektdiena)
Autobusa vadītājs – Andis Freibergs (t. 20266478)

Nr.
p.k.
Pieturas nosaukums Atiet
1. Pumpuri 07:00
2. Pūriņi 07:10
3. Lipši 07:15
2. Lapsēni 07:20
3. Trimdas 07:23
4. Sniedzes 07:29
5. Dākas 07:33
6. Stūri 07:37
7. Misas lauki 07:40
8. Sarmas 07:43
9. Robežkalni 07:46
10. Salas 07:51
11. Dzelzāmurs 07:55
12. Šaugales 07:59
13. Egles 08:01
14. Amoliņi ceļa gals 08:03
15. Ezernieki 08:05
16. Klapukrogs 08:07
17. Rasiņas 08:09
18. Baldones vidusskola 08:11
19. Baldones mūzikas pamatskola 08:13

Maršruts autobusam  reģ. Nr. KC 1369 (pirmdiena - piektdiena)
Autobusa vadītājs – Reinolds Klemkaitis (t. 29105826)

Nr.
p.k.
Pieturas nosaukums Atiet
1. SIA Būks 07:00
2. Sūnupes 07:20
3. Ziemeļi 07:30
4. Tāles 07:35
5. Ilgas 07:37
6. Pulkarne 07:39
7. Ādu apstr. cehs 07:42
8. Mežvidi 07:45
9. Kadiķi 07:49
10. Urlas 07:54
11. Baldones vidusskola 08:00
13. Mūzikas skola 08:05
14. Observatorija 08:08
15. Mercendarbe 08:14
16. Mūzikas skola 08:17
17. Baldones vidusskola 08:21
18. Pārupes iela 3 08:23

Maršruts autobusam reģ. Nr. HJ 9313 (pirmdiena - piektdiena)
Autobusa vadītājs – Andris Mežāns (t. 29709065)

Nr.
p.k.
Pieturas nosaukums Atiet
1. Parka iela 10 07:55
2. Rudzi 08:04
3. Pūteļi 08:10
4. Vidusskola 08:20
5. Ezeri 08:30
6. Klaniņi 08:33
7. Gaismas pamatskola 09:05
8. Parka iela 10 09:40