A+ A

No skolas

Maršruts autobusam reģ. Nr. KL 6722 (pirmdiena - ceturtdiena)
Autobusa vadītājs – Andis Freibergs (t. 20266478)

Nr.
p.k.
Pieturas nosaukums Atiet
1. Baldones mūzikas pamatskola 16:20
2. Baldones vidusskola 16:24
3. Rasiņas 16:27
4. Klapukrogs 16:29
5. Vārpas 16:32
6. Ezernieki 16:35
7. Amoliņi 16:37
8. Piebalgas 16:40
9. Egles 16:44
10. Šaugales 16:49
11. Dzelzāmurs 16:53
12. Salas 16:55
13. Robežkalni 16:59
14. Misas lauki 17:05
15. Sarmas 17:07
16. Stūri 17:09
17. Dākas 17:13
18. Sniedzes 17:17
19. Trimdas 17:21
20. Lapsēni 17:24
21. Lipši 17:29
22. Pūriņi 17:32
23. Pumpuri 17:42

Maršruts autobusam reģ. Nr. HN 7384 (piektdiena)
Autobusa vadītājs – Andis Freibergs (t. 20266478)

Nr.
p.k.
Pieturas nosaukums Atiet
1. Baldones mūzikas pamatskola 14:20
2. Baldones vidusskola 14:24
3. Rasiņas 14:27
4. Klapukrogs 14:29
5. Vārpas 14:32
6. Ezernieki 14:35
7. Amoliņi 14:37
8. Piebalgas 14:40
9. Egles 14:44
10. Šaugales 14:49
11. Dzelzāmurs 14:53
12. Salas 14:55
13. Robežkalni 14:59
14. Misas lauki 15:05
15. Sarmas 15:07
16. Stūri 15:09
17. Dākas 15:13
18. Sniedzes 15:17
19. Trimdas 15:21
20. Lapsēni 15:24
21. Lipši 15:29
22. Pūriņi 15:32
23. Pumpuri 15:42

Maršruts autobusam  reģ. Nr. KC 1369 (pirmdiena - ceturtdiena)
Autobusa vadītājs – Reinolds Klemkaitis (t. 29105826)

Nr.
p.k.
Pieturas nosaukums Atiet
1. Baldones vidusskola 14:20
2. Rasiņas 14:23
3. Vārpas 14:28
4. Sarmas 14:38
5. Misas lauki 14:40
6. Ošlejas 14:53
7. Jaunvecvagari 14:55
8. Amoliņi 14:58
9. Ezernieki 15:02
10. Kubas 15:10
11. Pārupes iela 3 15:20

Maršruts autobusam  reģ. Nr. KC 1369 (piektdiena)
Autobusa vadītājs – Reinolds Klemkaitis (t. 29105826)

Nr.
p.k.
Pieturas nosaukums Atiet
1. Baldones vidusskola 14:20
2. Puteļi 14:25
3. Rudzi 14:27
4. Mūzikas skola 14:32
5. Observatorija 14:35
6. Mencendarbe 14:37
7. Baldones vidusskola 14:42
11. Krones 14:45
12. Mežvidi 14:47
13. Kubas 14:52
14. Sūnupes 14:55
15. Ebes 14:59
16. Meirani 15:00
17. Jaunziemeļi 15:01
18. SIA Būks 15:20

Maršruts autobusam  reģ. Nr. KC 1369 (pirmdiena - ceturtdiena)
Autobusa vadītājs – Reinolds Klemkaitis (t. 29105826)

Nr.
p.k.
Pieturas nosaukums Atiet
1. Baldones vidusskola 16:20
2. Puteļi 16:25
3. Rudzi 16:27
4. Mūzikas skola 16:32
5. Observatorija 16:35
6. Mencendarbe 16:37
7. Baldones vidusskola 16:42
11. Krones 16:45
12. Mežvidi 16:47
13. Kubas 16:52
14. Sūnupes 16:55
15. Ebes 16:59
16. Meirani 17:00
17. Jaunziemeļi 17:01
18. SIA Būks 17:20

Maršruts autobusam reģ. Nr. HJ 9313 (pirmdiena - ceturtdiena)
Autobusa vadītājs – Andris Mežāns (t. 29709065)

Nr.
p.k.
Pieturas nosaukums Atiet
1. Baldones vidusskola 14:20
2. Pūteļi 14:25
3. Rudzi 14:29
4. Mencendarbe 14:41
5. Gaismas pamatskola 16:00
6. Kalniņi 16:30
7. Ezeri 16:32
8. Vidusskola 16:39
9. Parka iela 10 17:00

Maršruts autobusam reģ. Nr. HJ 9313 (piektdiena)
Autobusa vadītājs – Andris Mežāns (t. 29709065)

Nr.
p.k.
Pieturas nosaukums Atiet
1. Parka iela 10 13:00
2. Gaismas pamatskola 13:35
3. Kalniņi 14:04
4. Ezeri 14:07
5. Vidusskola 14:17
6. Parka iela 10 14:23
7. Baldones vidusskola 16:20
8. Mencendarbe 16:28
9. Vārpas 16:32
10. Sarmas 16:40
11. Dzelzāmurs 16:55
12. Kumeliņi 17:07
13. Parka 10 17:12