A+ A

Skolēnu autobusu saraksti

Uzvedības noteikumi skolēnu autobusos (156.37 KB)

Skolēnu autobusu saraksti 2020./2021.m.g. (spēkā ar 2020.gada 1.septembri):

Maršruts mikroautobusam reģ. Nr. KC 1369

Autobusa vadītājs – Reinolds Klemkaitis (t. 29105826)

Nr. p.k. Pieturas nosaukums Atiet
1. Baldone SIA Būks 7:00
2. Sūnupes 7:20
3. Ziemeļi 7:30
4. Tāles 7:35
5. Ilgas 7:37
6. Pulkarne 7:39
7. Ādu apstr. cehs 7:42
8. Mežvidi 7:45
9. Kadiķi 7:49
10. Urlas 7:54
11. Baldones vidusskola 8:00
12. PII "Vāverīte" 8:03
13. Mūzikas skola 8:05
14. Observatorija 8:08
15. Mercendarbe 8:14
16. Mūzikas skola 8:17
17. PII "Vāverīte" 8:19
18. Baldones vidusskola 8:21
19. Parupes iela 3 8:23


Maršruts autobusam reģ. Nr. HJ 3564

Autobusa vadītājs – Andis Freibergs (t. 28708002)

Nr. p.k. Pieturas nosaukums Atiet
1. Pumpuri 7:10
2. Lapsēni 7:20
3. Trimdas 7:23
4. Sniedzes 7:29
5. Dākas 7:33
6. Stūri 7:37
7. Misas lauki 7:40
8. Sarmas 7:43
9. Robežkalni 7:46
10. Salas 7:51
11. Dzelzāmurs 7:55
12. Šaugales 7:59
13. Egles 8:01
14. Amoliņi ceļa gals 8:03
15. Ezernieki 8:05
16. Klapukrogs 8:07
17. Rasiņas 8:09
18. Baldones vidusskola 8:11
19. PII "Vāverīte" 8:13
20. Baldones mūzikas pamatskola 8:15


Maršruts mikroautobusam  reģ. Nr. HJ 9313

Autobusa vadītājs – Andris Mežāns (t. 29709065)

Nr. p.k. Pieturas nosaukums Atiet
1. Parka iela 10 7:55
2. Rudzi 8:04
3. Pūteļi 8:10
4. Vidusskola 8:20
5. Gaismas pamatskola 9:00
6. Pūriņi 10:30
7. Līcīš (Lipši) 10:35
8. Vidusskola 10:50


Maršruts mikroautobusam  reģ.  Nr. KC 1369

Autobusa vadītājs – Reinolds Klemkaitis (t. 29105826)

Nr. p.k. Pieturas nosaukums Atiet
1. Pārupes iela 3 9:50
2. Tāles uz pulkārnes ceļa 10:03
3. Ilgas 10:05
4. Piekalni 10:07
5. Kļaviņas 10:09
6. Pulkarne 10:11
7. Mežvidi 10:15
8. Kumelņu iela 3, Krones 10:17
9. Salmiņi 10:19
10. Rasiņas 10:21
11. Vidusskola 10:22
12. Mencendarbe 10:30
13 Rudzi 10:35
14. Vidusskola 10:45
15. Parupes iela 3 10:47


Maršruts autobusam reģ. Nr. HJ 3564.

Autobusa vadītājs – Andis Freibergs (t. 28708002)

Nr. p.k. Pieturas nosaukums Atiet
1. Pumpuri 10:00
2. Vārpas Senču veikals 10:05
3. Auzulejas "Lejasstrautnieki" 10:10
4. Dākas Mīlkalni "Bebrīšī" 10:13
5. Sarmas  10:17
6. Misas Lauki 10:20
7. Baravikas Robežkalni 10:25
8. Salas pagrieziens 10:30
9. Dzelzāmurs 10:32
10. Ošlejas 10:34
11. Jaunvecvagari 10:37
12. Amoliņu pagrieziens 10:39
13. Ezernieki 10:41
14. Klapukrogs 10:42
15. Rasiņas 10:43
16. Vidusskola 10:45


Maršruts mikroautobusam  Nr. HJ 9313

Autobusa vadītājs – Andris Mežāns (t. 29709065)

Nr. p.k. Pieturas nosaukums Atiet
1. Baldones vidusskola 14:25
2. Rasiņas 14:28
3. Vārpas 14:32
4. Misas Lauki 14:42
5. Ošlejas 14:57
6. Jaunvecvagari 14:58
7. Amoliņi 15:01
8. Ezernieki 15:06
9. Gaismas pamatskola 16:31
10. Parka 10 17:25


Maršruts mikroautobusam  reģ.  Nr. KC 1369

Autobusa vadītājs – Reinolds Klemkaitis (t. 29105826)

Nr. p.k. Pieturas nosaukums Atiet
1. Vidusskola 14:25
2. Pūteļi 14:32
3. Rudzi 14:34
4. Mencendarbe 14:40
5. Vidusskola 14:46
6. Krones Kumelņi 14:49
7. Mežvidi 14:50
8. Kubas  14:52
9. Kalniņi 14:52
10. Jaunziemeļi 14:57
11. Tīģeri 14:59
12. Meirāni 15:05
13. Pārupes iela 3 15:20


Maršruts autobusam reģ. Nr. HJ 3564.

Autobusa vadītājs – Andis Freibergs (t. 28708002)

Nr. p.k. Pieturas nosaukums Atiet
1. Baldones mūzikas pamatskola 17:00
2. PII "Vāverīte" 17:02
3. Baldones vidusskola 17:04
4. Rasiņas 17:07
5. Klapukrogs 17:09
6. Vārpas 17:12
7. Ezernieki 17:15
8. Amoliņi 17:17
9. Piebalgas 17:20
10. Egles 17:24
11. Šaugales 17:29
12. Dzelzāmurs 17:33
13. Salas 17:35
14. Robežkalni 17:39
15. Misas lauki 17:45
16. Sarmas 17:47
17. Stūri 17:49
18. Dākas 17:53
19. Sniedzes 17:57
20. Trimdas 18:01
21. Lapsēni 18:04
22. Lipši 18:09
23. Pūriņi 18:12
24. Pumpuri 18:22


Maršruts mikroautobusam  reģ.  Nr. KC 1369

Autobusa vadītājs – Reinolds Klemkaitis (t. 29105826)

Nr. p.k. Pieturas nosaukums Atiet
1. Pārupes iela 3 16:55
2. Baldones vidusskola 17:00
3. PII "Vāverīte" 17:02
4. Dekmeri 17:07
5. Mūzikas skola 17:12
6. Observatorija 17:15
7. Mercendarbe 17:17
8. PII Vāverīte 17:21
9. Baldones vidusskola 17:22
10. Krones 17:25
11. Mežvidi 17:27
12. Kubas 17:32
13. Sūnupes 17:35
14. Ebes 17:37
15. Meirani 17:40
16. Jaunziemeļi 17:41
17. SIA Būks 18:00