A+ A
KontaktiIzsolesBaldones ziņasSos
   

Jaunākās galerijas

Jaunākās ziņas

Baldones muzeja padomes sapulce

17.02.2020.
3067_muzejs_bronze_s.jpg

21. februārī plkst. 18.00 Baldones muzejā Mercendarbes muižā notiks Baldones muzeja padomes sapulce. Aicināti visi Baldones vēstures un muzeja darba interesenti: būs iespējams uzzināt gan ko vairāk par muzeja darbu, gan Baldones vēsturi, kā arī padalīties ar saviem atklājumiem un atradumiem. Ja vēl neesi muzeja padomes biedrs, ir iespēja par tādu kļūt!

Uz tikšanos Mercendarbes muižā!

Baldones muzejs aicina papildināt muzeja krājumus

17.02.2020.
3066_muzejs_bronze_s.jpg

Gatavojoties atjaunināt pastāvīgo ekspozīciju, kas būs veltīta īpašiem stāstiem par Baldoni, tās vēsturi, iedzīvotājiem un viņu dažādajiem likteņiem, meklējam visdažādākos muzejiskos priekšmetus. Tās var būt fotogrāfijas, sadzīves priekšmeti, vēstules, apģērba gabali un citi priekšmeti. Tās lietas, par kuru izmešanu, iespējams, jau esat sākuši domāt, ļoti iespējams, varētu būt vērtīgs ieguvums muzejam!

Šos priekšmetus var nofotografēt un fotogrāfijas atsūtīt uz e-pastu muzejs@baldone.lv. Priekšmetu atgādāšanu līdz Mercendarbei var nodrošināt muzejs.

Jautājumu gadījumā zvaniet vai rakstiet uz zemāk norādītajiem kontaktiem:
Elīna Rasnace
Baldones muzeja vadītāja
e-pasts: muzejs@baldone.lv
tālr. 29149420

Baldones novada bibliotēkas darba laiks 20. februārī

17.02.2020.
3065_informacija_277.jpg

Cienījamie lasītāji!

Sakarā ar plānotajiem remontdarbiem elektroapgādes tīklā, ceturtdien, 20. februārī Baldones novada bibliotēka būs slēgta.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Šķirnes mīļdzīvnieku iegāde tikai no reģistrētas organizācijas

17.02.2020.
3064_zm_s.jpg

Zemkopības ministrija aicina suņu, kaķu un sesku turētājus pievērst uzmanību: ir atjaunots Lauksaimniecības datu centra (LDC) šķirnes mājas (istabas) dzīvnieku audzētāju organizāciju reģistrs un tikai šīs organizācijas ir tiesīgas nodarboties ar šķirnes mājas (istabas) dzīvnieku audzēšanu, pavairošanu,  tirdzniecību un ciltsrakstu izsniegšanu. Informācija par reģistrētām šķirnes mājas (istabas) dzīvnieku audzētāju organizācijām ir pieejama Lauksaimniecības datu centra tīmekļvietnē.

Lai izslēgtu situācijas, kad iegādātais šķirnes mīļdzīvnieks (kaķis, suns vai sesks) neatbilst attiecīgai šķirnei un tam izsniegtie ciltsraksti rada šaubas, pirms darījuma veikšanas obligāti ir jāpārliecinās, vai attiecīgās šķirnes mājas (istabas) dzīvnieku audzētava ir kādā no šīm reģistrētām organizācijām. >>>

Trio Momentum meistarklases un kopkoncerts

14.02.2020.
3063_balta_pils.jpg

26.februārī plkst. 18.00 J.Dūmiņa Baldones mūzikas skolas zālē Trio Momentum meistarklases un kopkoncerts.
Piedalās Baldones J.Dūmiņa mūzikas skolas audzēkņi un Trio Momentum - Maija Zandberga (flauta), Jānis Semjonovs (fagots), Rihards Plešanovs (klavieres).

Ieeja bezmaksas.
Atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds un Baldones novada dome

Tikšanās ar grāmatas “Latvieši Gērnsijā” autori Lilitu Krūzi

13.02.2020.
3062_bib_latviesi_gernsija_s.jpg

19.februārī plkst. 17.00 Baldones bibliotēkā tikšanās ar novadnieci, grāmatas “Latvieši Gērnsijā” autori Lilitu Krūzi.

Visi jaunumi