A+ A

Uzņēmēju forums

Aizvadīts Uzņēmēju forums 2017  -  radošs un iedvesmojošs

Nemainot tikšanās vietu, kas ir Mercendarbes muiža, šā gada 3.novembrī aizvadīts Baldones novada uzņēmēju forums 2017. Forums noritēja neierastā radošuma un ideju ģenerēšanas gaisotnē, kas pārvērtās iedvesmā un priekā. Tā pat   patīkams pārsteigums uzņēmējiem bija Sadarbības memoranda parakstīšana starp pašvaldību un uzņēmējiem par Baldones dūņu  izmantošanas pilotprojektu. Pašvaldība un uzņēmēji noslēdza Sadarbības memorandu  un vienojās par sadarbību Pilotprojekta īstenošanā, kas balstīta uz aktīvu līdzdalību lēmumu pieņemšanā un īstenošanā, attīstot pastāvīgu partnerību starp pašvaldību un uzņēmējiem, uzsākot Baldones dūņu  izmantošanas pilotprojektu Pladu purvā. Pasākuma formāta saturā šogad jaunums  bija arī uzņēmēja balvas un pateicības rakstu pasniegšana, dažādās kategorijās.

 

Forums noritēja neierastā radošuma un ideju ģenerēšanas NEdarbnīcā, kuras darbību nodrošināja “Zināšanu un inovācijas sabiedrība’’ www.zinis.lv lektore Vita Brakovska.

Viena no zināmākajām frāzēm jaunrades kontekstā ir „viss, ko varēja izgudrot, jau ir izgudrots” – to teica ASV Patentu valdes vadītājs Čārlzs Duels 1899.gadā. Vai joprojām vajag izgudrot ko jaunu, vai izmantot alternatīvu pieeju konkurētspējīgu risinājumu veidošanā savā uzņēmumā?

Kā radošumu un vienkāršību var padarīt par jēgpilnu uzņēmēja sabiedroto 21.gs. – izaicinājumiem un konkurences piesātinātajā pasaulē? Atbildes praktisko pusi Baldones novada uzņēmēji iepazina Radošajā NEdarbnīcā, jo spēja veidot jaunas kompetenču kombinācijas un to praktiskais pielietojums, paplašina pieredzējušu uzņēmēju redzesloku ikdienā un rosina turpmāk pieņemt 21.gs. garam atbilstošus lēmumus. Uzņēmēji ar lielu interesi  un aizrautību strādāja darbnīcā.

Par apbalvošanu.
Pateicības raksti tika pasniegti 3 kategorijās.

Pateicība uzņēmumiem par ziedojumiem (par ieguldījumu to baldoniešu labā, kuriem bijis nepieciešams līdzcilvēku atbalsts, sapratne un mīlestība), kas  tiek saņemti Ziemassvētku laikā  – SIA Nērings, SIA Marnori, SIA Vīgranti, SIA Oktāns A, SIA Dinda, SIA R.L.M., SIA Auto Kada, SIA Četerlejas, SIA Lejasmārtiņi, SIA Agrozona, SIA Deicija, SIA Duets, SIA “Čokas’’, SIA Riekstu kalns, SIA Leti-X, SIA BajaRes.

Pateicība par sadarbību dažādu projektu īstenošanā – SIA Reitings, SIA Baldones Lauki, Z/S Velna Purvs, SIA Agrozona, SIA Dizains Dārzam, SIA Riekstukalns, SIA Reklāmas darbnīca 99ABC.

Pateicība par sadarbību tūrisma un kultūras  pasākumu organizēšanā – JSK  Atēna, IU Herbata, SIA Čokas, LU Baldones observatorija, Baldones Tūrisma attīstības biedrība, SIA Lejasmārtiņi’’, tā pat arī Baldones Waterjump, Kazas Laukos.

Lielākā balva – uzņēmēja balva, ar  pagodinājuma rakstu, tika pasniegta uzņēmējiem ar strauju izaugsmi, radītām darba vietām, teritorijas (objekta) revitalizāciju, novada vārda un vietas popularizēšanu: SIA Riekstu kalns, SIA Agrozona, SIA Katram sava daļa, SIA Baldones Waterjump, SIA Dizains Dārzam, Kazas Laukos un SIA Silmachy remedies.

Uz tikšanos 2018!
Lai radošuma spārni nes Jūs pretim jauniem darbiem!
Paldies ikvienam, kurš ieradās.

Fotogrāfijas no pasākuma pieejamas ŠEIT

Pasākumu organizēja
Baldones novada Attīstības nodaļa
Ierosinājumi, ieteikumi attistiba@baldone.lv