A+ A

Pop Up akcija

07.02.2017
Drukāt

 Piedalies Pop Up akcijā un laimē slēpošanu Riekstukalna distanču trasē 2 personām!

Riekstukalna izgaismotajā distanču slēpošanas trasē visas iespējas kārtīgi izslēpoties. Brauc savās ziemas brīvdienās vai izkusties vakarā pēc darba! Tagad visa distanču slēpošanas noma ir pārcēlusies uz mājiņu, tieši blakus distanču slēpošanas trasei.

Trase ir izvietota skujkoku mežā un mežam pieguļošos laukos ar paugurainu reljefu un lēzeniem kāpumiem no 25 līdz pat 60 m. Atkarībā no slēpotāja fiziskās sagatavotības var izvēlēties vairākus ceļus:

  • Mācību aplis - 300 m
  • Apgaismota trase - 1650 m
  • Garākais aplis (ar dabīgā sniega līkumu) - 1850 m
  • Trase ar dabīgo sniegu - 5000 m

Lai trase būtu pievilcīgāka arī prasīgākiem slēpotājiem diennakts tumšajā laikā tā ir apgaismota un uz vietas ir speciāls traktors, ar ko tā tiek līdzināta slidsolim un iedzīta špūre klasiskajam solim. Ja uz Riekstukalnu esi atbraucis tikai uz distanču slēpošanu, tad mašīnu vari atstāt tieši distanču slēpotājiem paredzētā stāvlaukumā blakus distanču slēpošanas nomai un kasei.

Nomā ir pieejams jauns distanču slēpošanas inventārs gan slidsolim, gan klasiskā soļa cienītājiem no FISCHER – vairāk kā 50 pāri slēpes (177 – 202 cm) un zābaki (37. – 47. izmērs).

Ķer ziemu aiz astes!