A+ A

Stends "Ražots Baldonē"

Izvēlies to, kas patīk vislabāk - kaut ko no Kazas Laukos dabīgās kosmētikas vai gleznām, Emīlijas Bišu vaska produkcijas vai Slepenā Dārza rotām. Vīrišķīgu bārdu īpašnieki novērtēs Silmachy remedies kopšanas līdzekļus, bet īstas dāmas Ineses Martinsones darinātos ādas aksesuārus. Iespējams pasūtīt skaistas Intas Laizānes darinātās rotu kastītes. Iepriecini mīļos un uzdāvini kādu no dāvanu kartēm atpūtai pirtī Lejasmārtiņi vai ekskursiju Baldones observatorijā. Pārdošanā ir arī krūzītes ar vēsturiskām bildēm un apdrukāti krekliņi.

Pārdošanā ir arī gaumīgas Daigas Dilbo darinātās pirts cepures, Katerinas Brāles veidoti dažādi tematiski dekori un cepurītes, kā arī īpaši svētku laikā aktuāli - Ineses Andersones veidoti konfekšu pušķi. Veikalā gan konfekšu pušķus nav iespējams iegādāties, bet apskatīt paraugus gan.

Stendā "Ražots Baldonē" atradīsi vienuviet vietējo amatnieku darinājumus par draudzīgām cenām un dažādām gaumēm. Lieliska dāvana mīļajiem vai jauka atmiņa par labi pavadīto laiku Baldonē! Paņem gabaliņu Baldones sev līdzi!

Stends atrodas Ziedu veikalā, Rīgas ielā 67.

Darba laiks: no pirmdienas līdz piektdienai 7:45-19:00, sestdienās 9:00-18:00, svētdiena-brīvdiena.

Tālr. 22454932

Bildes no atklāšanas pasākuma šeit.