A+ A

Silmachy remedies

Silmachy remedies uzņēmums ir radies Baldonē, mežu un pļavu ieskautajās "Silmaču" mājās. Ideja par ūsu un bārdas kopšanas līdzekļu ražošanu radās pirms nepilna gada, kad sapratām, ka Latvijā ražota produkcija šādam mērķim nav pieejama, tādēļ gribējām sniegt iespēju vīriešiem iegādāties Latvijā ražotu dabīgu produkciju sava tēla kopšanai.

Ja ir kāds vīrišķīgs veids, kā likt savai bārdai izskatīties veselīgākai un ūsām modīgākām, tad tas ir Silmachy remedies rokām gatavotais vasks ūsām un eļļa bārdas kopšanai. Mūsu izgatavotā bārdas eļļa mitrinās Jūsu bārdu, kā arī padarīs mīkstus bārdas matu sariņus un piešķirs tiem veselīgu spīdumu. Tāpat pieejams vasks ūsām, kas nodrošinās Jūsu ūsām elegantu formu un izskatu visas dienas garumā.

"Silmachy remedies" produkcijas klāstā ir pieejamas piecas dažādu veidu eļļas bārdai, kuru galvenās funkcijas ir :
- mitrināt bārdas matu sariņus, padarot tos mīkstākus;
- piešķirt bārdai veselīgu spīdumu;
- neitralizēt nepatīkamus aromātus, kas radušies ēšanas vai smēķēšanas rezultātā.

Ne tikai bārdas, bet arī ūsu audzēšana prasa pacietību un rūpību. Lai tik elementāras lietas kā ēšana nesagādātu ūsu pilnas problēmas, tās nepieciešams zolīdi ieveidot. Silmachy remedies vasks ūsām ir stingras izturības, vairāk piemērots vidēju līdz garu ūsu veidošanai. Vasks ūsām ir pašu rokām gatavots no dabīgiem augu vaskiem un bišu vaska, kā arī organiskajām augu eļļām. Tam piemīt viegli medaina citrusu smarža.

 

Kontakti

 

Produktus var pasūtīt, rakstot vēstuli Facebook lapā, vai rakstot epastu uz silmachy.remedies@gmail.com
Vai iegādāties šādos veikalos:

  • Baldonē, Rīgas ielā 67 - 4, laipnā Ziedu veikaliņa " Ražots Baldonē " stendā,
  • Rīgā, vīriešu salonfriētavā Royal Dandy barbershop Dzirnavu ielā 107, kā arī latviskas dzīves stila studijā "Viensēta" Mazajā pils ielā 6,
  • Jelgavā, burvīgā veselīga dzīvesveida un radošas domāšanas veikaliņā "Dbdaba",
  • Ogrē un Lielvārdē omulīgajos Latvijā ražotu gardumu un labumu veikalos "Garšas pietura".