A+ A

Naudiņš mācās saprast naudu

Grāmatiņa bērniem „Naudiņš mācās saprast naudu”

Divas autores Jolanta un Kristīne (Kristīne dzīvo tepat Baldonē) – mammas un finanšu jomas ekspertes ar milzīgu vēlmi padarīt pasauli labāku, izaudzinot finansiāli veiksmīgāku jauno paaudzi, ir izdevušas grāmatiņu 5-10 gadus veciem bērniem „Naudiņš mācās saprast naudu”, kā arī aizsākušas kustību Bērniem par naudu.
Līdzko bērns ir iepazinis ciparus un izrāda interesi par naudu, vecākiem būtu jāsāk ar viņu par to runāt. Bērns agrāk iepazīsies ar naudu, agrāk iemācīsies pieņemt lēmumus, agrāk pieļaus pirmās kļūdas un jau pieauguša cilvēka dzīvē ieies sagatavotāks.Grāmatiņā „Naudiņš mācās saprast naudu” divi zēni Naudiņš un Jautriņš nokļūst viņiem līdz šim svešajā naudas pasaulē un dodas aizraujošā ceļojumā, iepazīstot kabatasnaudu, bankomātu, budžetu, cenas, tērēšanu un krāšanu, izvēli un daudz ko citu no sarežģītās finanšu pasaules. Tā kā grāmatiņu caurstrāvo moto, ka labi ir zināt, bet vēl labāk ir zināt un darīt, vecāki tiek aicināti lasīt šo grāmatiņu kopā ar saviem bērniem, veltīt laiku sarunām, atbildēt uz neskaitāmajiem bērnu jautājumiem!

Kā palīgi grāmatiņas ideju ieviešanai dzīvē ir:
lipīga dziesmiņa „Labi lasīt grāmatas”, kura palīdzēs bērnos radīt vēlmi lasīt grāmatas;
krājkasīte ātrajiem tēriņiem un lielajam pirkumam, kura palīdzēs apgūt pirmās krāšanas iemaņas;
elektronisks atbalsta materiāls vecākiem, kurā atrodamas atbildes uz neskaitāmajiem bērnu „kāpēc”;
kustība Bērniem par naudu, kurā autores dalās ar dažādām atziņām, bloga ierakstiem un informāciju, cerot uz sekotāju iesaisti tēmas aktualizēšanā sabiedrībā.

Vairāk par grāmatiņu, tās autorēm un lasītāju atsauksmes pieejamas:  ww.berniemparnaudu.lv
Kustība Bērniem par naudu Facebook: @BerniemParNaudu
Dziesmiņa „Labi lasīt grāmatas”: https://www.youtube.com/watch?v=VCpMx6TEanA
Grāmatiņu iespējams iegādāties http://www.berniemparnaudu.lv/iegadaties/, stendā „Ražots Baldonē” un Jāņa Rozes grāmatnīcās.

Kontakti:
Kristīne Vilcāne
29473372; berniemparnaudu@gmail.com

 
Foto no grāmatas atklāšanas svētkiem