A+ A

Gleznas un dabīga kosmētika KAZAS LAUKOS

Mākslinieku ģimene savās lauku mājās rada gleznas un dabīgu kosmētiku. Rita Pranča glezno un no dabai draudzīgām izejvielām gatavo ārstnieciskus skaistumkopšanas produktus - dažādas ziepes, skrubjus, vannas bumbas, ķermeņa sviestus, lūpu balzamus, dezodorantus un šampūnus. Visi kosmētikas produkti ir roku darbs. Pašu lauku kazu piens ir sastāvdaļa vairākumam produktu. 

Andrejs Bovtovičs glezno dabas ainavas un portretus. Pie viņa var pasūtīt arī ko tādu, kas piestāvētu tieši Jūsu interjeram.

Andreja un Ritas radītos produktus iespējams iegādāties, viesojoties mākslinieku mājās, Baldonē, kur atrodas viņu abu mājas studija-galerija. Te ir iespējams skatīt darba procesu, rīkot mākslas plenērus un kosmētikas izgatavošanas meistardarbnīcu.

"Kazas laukos" produkcija sastopama Baldones un Kalnciema ielas tirdziņos, kā arī jaunatklātajā mākslas un kosmētikas salonā "Kaza" Rīgā, Mucenieku ielā.

Cenas

  • Ekskursija ar sarunu par eko kosmētiku pie klāta kafijas/tējas galda. EUR 4,50/ 1 personai. Ilgums: 35 - 60 min. Maksimālais dalībnieku skaits: 20.
  • Ekskursija - vizīte mākslinieku radošā darbnīcā un stāsi par eko-kosmētikas gatavošanu un ziepju varīšanu. EUR 2,50 /1personai. Ilgums: 45 - 60 min. Maksimālais dalībnieku skaits: 25 cilvēki.
  • Meistarklases ziepju varīšanā, eko-kosmētikas gatavošanā. EUR 12,50/ 1 personai. Ilgums: 90 min. Maksimālais dalībnieku skaits: 8 cilvēki. Katram iespēja izgatavot un paņemt līdzi 2-3 dažādus eko-kosmētikas produktus.

Kontakti

"Lauki", Baldones pagasts, Baldones novads, LV-2125
+371 26 463 601 (Rita), +371 22 034 152 (Andrejs)
kazaslaukos@gmail.com
www.kazaslaukos.lv
LAT: 56.7735, LON: 24.3356