A+ A

Bišu vaska produkcija EMĪLIJAS BIŠU VASKS

„Emīlijas Bišu Vasks” ir ģimenes uzņēmums, kurš rada brīnišķīgas lietas no bišu vaska. Ikkatrs produkts ir pašu izgudrots un radīts. Iecienīti ir kļuvuši īpašie vaska lukturi ar latvju zīmēm un komplekti sveču izgatavošanai "Rullē pats", ko bieži izmanto radošajās darbnīcās un bērnu pasākumos. 2015. gada nogalē pircēji varēs iegādāties Ziemassvētku eglīšu svecītes un ģeometrisku formu sveču kolekciju.

Vasks ir dabīgs produkts, kas veidojas bišu dziedzeros. Bites no vaska veido savas mītnes struktūru – šūnas. Šūnās bites uzglabā medu, ziedputekšņus, bišu maizi un audzē jaunās bites. Jauns vasks ir balts, bet dzelteno krāsu tas iegūst no medus un ziedputekšņiem, kas  glabāti šūnās. Pateicoties šūnu dažādajam pielietojumam, vasks iegūst tik neatkārtojamu aromātu.

Dedzinot vaska sveci, vasks sadeg bez atlikuma un iztvaiko dziednieciskās ēteriskās eļļas. Telpu piepilda patīkams aromāts, bet gaisā nenonāk veselībai kaitīgas vielas.

Emīlijas bišu vaska produkciju iespējams iegādāties grāmatu namos "Valters un Rapa", Jāņa Rozes grāmatnīcās, ekopreču veikalu tīklā "Lavandas" un citur.

Kontakti

+371 29 529 702 (Normans)
normans.graustins@gmail.com
www.vasks.lv