A+ A

Komisijas

Atsevišķu pašvaldības funkciju pildīšanai dome no deputātiem un pašvaldības iedzīvotājiem ir izveidojusi šādas komisijas:

  • administratīvā komisija:
    Sigita Bērziņa – komisijas priekšsēdētāja;
    Ilona Bēmere – komisijas sekretāre;
    Andris Graudiņš – komisijas loceklis;
    Vineta Vaičuka – komisijas loceklis;
    Lauris Vidruskis – komisijas loceklis.
    administratīvās komisijas nolikums (141.61 KB)
  • labiekārtošanas komisija:
    Mārtiņš Šternbergs;
    Raivis Širmelis;
    Aija Ciseļonoka;
    Kristaps Grunte;
    Daiga Kalniņa.
    labiekārtošanas komisijas nolikums (130.51 KB)
  • lauku attīstības komisija:
    Inese Lagzdiņa;
    Daiga Kalniņa;
    Pauls Grants;
    Jānis Grundšteins;
    Māris Rucis.
  • vēlēšanu komisija:
    Ilva Šembele – komisijas priekšsēdētāja
    Jānis Jansons
    Sandra Lapiņa-Kupča
    Gunārs Zeiferts
    Diāna Straume
    Dace Pokšāne
    Guna Zīle
    vēlēšanu komisijas nolikums (107.42 KB)
  • pilsētas zemes komisija:
    A. Lapiņa - komisijas priekšsēdētāja
    A. Ciseļonoka
    K. Putniņa
    I. Pētersone
    T. Tihoņenko
    zemes komisijas nolikums
      (123.74 KB)
  • komercpārvadājumu licencēšanas komisija:
    Andris Vidžis;
    Andris Mačs;
    Karīna Lāce.
    komercpārvadājumu licencēšanas komisijas nolikums (175.94 KB)
  • vides komisija:
    Sarmīte Grundšteine
    Brigita Laime
    Andris Mačs
    Irina Paegle
    Raimonds Audzers
    Sanita Galiņa-Ducmane
    Baldones novada vides komisijas nolikums (79.47 KB)
  • ētikas komisija:
    Andris Mačs;
    Raimonds Audzers;
    Viola Āboltiņa;
    Inese Lagzdiņa;
    Irina Paegle.
    ētikas komisijas nolikums (60.95 KB)
  • deklarēto dzīvesvietu ziņu anulēšanas komisija
    T. Tihoņenko - komisijas priekšsēdētāja
    S. Ezera
    A. Lapiņa
    deklarēto dzīvesvietu ziņu anulēšanas komisijas nolikums (181.63 KB)
  • iepirkumu komisija
    Andris Mačs;
    Solvita Zavacka;
    Viola Āboltiņa;
    Inese Upmale;
    Irina Paegle.
    iepirkumu komisijas nolikums (105.51 KB)
  • koku ciršanas komisija
    Būvinspektors;
    Dārzniece - brigadiere;
    Mežu apsaimniekotājs;
    Zemes ierīkotāja;
    Pilsētas un ceļu uzturēšanas dienesta vadītājs.
    koku ciršanas komisijas nolikums
      (175.18 KB)
  • komisija ēku un būvju pieņemšanai ekspluatācijā
    pašvaldības būvinspektors (komisijas priekšsēdētājs);    
    pašvaldības arhitekts (būvvaldes vadītājs);   
    pasūtītājs vai tā pilnvarots pārstāvis;
    būvprojekta autors, ja objektā nav veikta autoruzraudzība saskaņā ar 
    Vispārīgo būvnoteikumu 161.punktu vai, ja tas ir arhitektūras konkursa projekts.
  • Baldones novada Medību koordinācijas komisija
    komisijas priekšsēdētājs: Valdis Skadiņš - Baldones novada pašvaldības pārstāvis;
    komisijas loceklis: Sandis Lapiņš – Lauku atbalsta dienesta Lielrīgas reģionālās lauksaimniecības pārvaldes Kontroles un uzraudzības daļas vadītājs;
    komisijas loceklis: Andris Veidemanis – Valsts meža dienesta Rīgas reģionālās virzmežniecības Babītes nodaļas vecākais mežzinis;
    komisijas loceklis: Sandris Upenieks – biedrības “Latvijas Meža īpašnieku biedrība” pārstāvis;
    komisijas loceklis: Zigmārs Zaķis – biedrības “Latvijas Mednieku asociācijas” pārstāvis.
    Baldones novada medību koordinācijas komisijas nolikums (74.88 KB)
  • komisija lēmumu pieņemšanai par lauksaimniecības zemes iegūšanu īpašumā
    komisijas priekšsēdētāja: Inese Lagzdiņa;
    komisijas priekšsēdētāja vietnieks: Pauls Grants;
    komisijas loceklis: Tatjana Tihoņenko;
    komisijas loceklie: Aija Ciseļonoka;
    komisijas loceklis: Edmunds Valantis.
    Komisija lēmumu pieņemšanai par lauksaimniecības zemes iegūšanu īpašumā nolikums (80.56 KB)