A+ A

Komisijas

Atsevišķu pašvaldības funkciju pildīšanai dome no deputātiem un pašvaldības iedzīvotājiem ir izveidojusi šādas komisijas:

  • administratīvā komisija:
    Sigita Bērziņa – komisijas priekšsēdētāja;
    Ilona Bēmere – komisijas sekretāre;
    Andris Graudiņš – komisijas loceklis;
    Vineta Vaičuka – komisijas loceklis;
    Lauris Vidruskis – komisijas loceklis.
    administratīvās komisijas nolikums (104.19 KB)
  • labiekārtošanas komisija:
    Diāna Vaidere;
    Raivis Širmelis;
    Aija Ciseļonoka;
    Kristaps Grunte;
    Daiga Kalniņa.
    labiekārtošanas komisijas nolikums (90.23 KB)
  • lauku attīstības komisija:
    Inese Jēkabsone – komisijas priekšsēdētāja;
    Daiga Kalniņa;
    Pauls Grants;
    Jānis Grundšteins;
    Māris Rucis.
  • vēlēšanu komisija:
    Ilva Šembele - komisijas priekšsēdētāja;
    Inese Upmale- komisijas sekretāre;
    Dzintars Klūga;
    Inga Smilga-Vīgrante;
    Gints Englants;
    Diāna Pambakere;
    Linda Līmane.
    vēlēšanu komisijas nolikums (107.42 KB)
  • komercpārvadājumu licencēšanas komisija:
    Sigita Bērziņa;
    Andris Mačs;
    Karīna Lāce.
    komercpārvadājumu licencēšanas komisijas nolikums (86.51 KB)
  • vides komisija:
    Sarmīte Grundšteine – komisijas priekšsēdētāja;
    Brigita Laime;
    Andris Mačs;
    Irina Paegle;
    Raimonds Audzers;
    Sanita Galiņa-Ducmane.
    Baldones novada vides komisijas nolikums (80.83 KB)
  • ētikas komisija:
    Andris Mačs;
    Raimonds Audzers;
    Viola Āboltiņa;
    Inese Jēkabsone;
    Irina Paegle.
    ētikas komisijas nolikums (60.95 KB)
  • deklarēto dzīvesvietu ziņu anulēšanas komisija
    T. Tihoņenko - komisijas priekšsēdētāja;
    S. Ezera;
    A. Lapiņa.
    deklarēto dzīvesvietu ziņu anulēšanas komisijas nolikums (100.95 KB)
  • iepirkumu komisija
    Edgars Brigmanis;
    Solvita Zavacka;
    Viola Āboltiņa;
    Inese Upmale;
    Andrejs Požarnovs.
    iepirkumu komisijas nolikums (150.10 KB)
  • koku ciršanas komisija
    Būvinspektors;
    Dārzniece - brigadiere;
    Mežu apsaimniekotājs;
    Zemes ierīkotāja;
    Pilsētas un ceļu uzturēšanas dienesta vadītājs.
    koku ciršanas komisijas nolikums (88.15 KB)
  • Baldones novada Medību koordinācijas komisija
    komisijas priekšsēdētājs: Valdis Skadiņš - Baldones novada pašvaldības pārstāvis;
    komisijas loceklis: Sandis Lapiņš – Lauku atbalsta dienesta Lielrīgas reģionālās lauksaimniecības pārvaldes Kontroles un uzraudzības daļas vadītājs;
    komisijas loceklis: Andris Veidemanis – Valsts meža dienesta Rīgas reģionālās virzmežniecības Babītes nodaļas vecākais mežzinis;
    komisijas loceklis: Sandris Upenieks – biedrības “Latvijas Meža īpašnieku biedrība” pārstāvis;
    komisijas loceklis: Zigmārs Zaķis – biedrības “Latvijas Mednieku asociācijas” pārstāvis.
    Baldones novada medību koordinācijas komisijas nolikums (74.88 KB)
  • komisija lēmumu pieņemšanai par lauksaimniecības zemes iegūšanu īpašumā
    komisijas priekšsēdētāja: Inese Jēkabsone;
    komisijas priekšsēdētāja vietnieks: Pauls Grants;
    komisijas loceklis: Tatjana Tihoņenko;
    komisijas loceklie: Aija Ciseļonoka;
    komisijas loceklis: Edmunds Valantis.
    Komisija lēmumu pieņemšanai par lauksaimniecības zemes iegūšanu īpašumā nolikums (123.21 KB)
  • nekustamā īpašuma nodokļa parādu un nokavējuma naudas piedziņas komisija
    komisijas priekšsēdētāja: Sigita Bērziņa;
    komisijas loceklis: Tatjana Tihoņenko;
    komisijas loceklis: Elīna Kaliksone.
    Nekustamā īpašuma nodokļa parādu un nokavējuma naudas piedziņas komisijas nolikums (242.02 KB)
  • korupcijas un interešu konflikta riska novēršanas komisija
    Nelda Sniedze - komisijas priekšsēdētāja;
    Elīna Kaliksone - komisijas priekšsēdētājas vietniece;
    Sandija Ezera;
    Karīna Lāce.
    Korupcijas un interešu konflikta riska novēršanas komisijas nolikums (299.45 KB)