A+ A

Dziesmu un deju svētku gājiens, 01.07.2018

2018. gada 1. jūlijā Baldones novada māksliniecisko kolektīvu dalībnieki un novada domes pārstāvji pulcējās pie domes, lai dotos uz Rīgu un piedalītos XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku dalībnieku gājienā. Pirms izbraukšanas Baldones novada domes kultūras metodiķis Reinis Vējiņš un kultūras daba organizatore Inta Vidže Svētku dalībniekiem teica ceļa vārdus, kā arī sveica deviņas koklētājas, kuras Dziesmu un deju svētkos piedalās pirmo reizi.

Gājienā baldonieši devās līdz ar citiem Zemgales novadiem. Lai arī laikapstākļi Svētku gājiena dalībniekus nelutināja, tas nemazināja baldoniešu prieku un svētku sajūtu. Gājiena laikā kolektīvi saņēma daudz skatītāju uzmundrinājumu un uzmundrināja skatītājus paši. Īpašs prieks par ceļā sastaptajiem novadniekiem, kuri, neskatoties uz gandrīz stundu ilgo kavēšanos, bija sagaidījuši Baldones novada delegāciju. Paldies, ka bijāt kopā!

Baldones novadu Dziesmu un deju svētkos pārstāv VPDK "Degsme", SDK "Degļi", Baldones jauktais koris "Tempus", kokļu ansamblis "Dzītari" un J.Dūmiņa Baldones Mūzikas skolas kokļu ansamblis - kopskaitā 110 mākslinieki!

Vēlam skanīgus un līksmus svētkus mūsu novada māksliniecisko kolektīvu dalībniekiem un ikvienam Latvijas iedzīvotājam!

Skatīt vairāk foto

Skatīt video